to masło orzechowe stosowane przez osoby cwiczące rozumiem, że jest bez cukru. Czy ktoś orientuje sie ile kosztują takie masełka w popularnych sklepach typu lidl, biedronka auchan itd? ile gram i ile zł. Bo za 2 miesiace masa ;> Zamierzam jesc 100 g dziennie. Masa 5 miesiecy czyli daje to wynik okolo 12 kg masełka (to by bylo jakies 35 słoików 350 g z allegro <<< a nie wiem czy to opłacalne)
pytanie nr2:
czy to masło smakowo jest gorsze niż np nutella lub takie czekoladowe ''z grosikiem - najtansze'' z tesco? (te masła mają chyba cukier). Jeżeli ktoś to jada to niech sie wypowie na temat smaku (bo boje sie, że kupie 12 kg a to sie okaże jakaś papka)
pytanie nr2:
czy to masło smakowo jest gorsze niż np nutella lub takie czekoladowe ''z grosikiem - najtansze'' z tesco? (te masła mają chyba cukier). Jeżeli ktoś to jada to niech sie wypowie na temat smaku (bo boje sie, że kupie 12 kg a to sie okaże jakaś papka)