SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Linke vs Rodrigo Asmus - Fotki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Asmus był Vicemistrzem świata bjj purpurowych pasków w 2000 roku chyba kat. 91 kg...teraz ma już czarny i wygrał jakieś zawody bjj w kat open (absoluto)



Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5854
Szkoda, ze przegral, ale ma juz za soba debiut w tak waznych zawodach i w nastepnej walce powinno byc juz lepiej.
Btw tez mi sie wydaje, ze to Minotauro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974


Manolo w walce z Asmusem

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974


Manolo w walce z Asmusem

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974


Minowa i Minotauro z BTT

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974


Pas

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A sa moze fotki z walk Bagiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
No ja nigdzie nie mogę znaleźć...nawet dokładnie nie wiem jaki to turniej. Może KAIN gdzieś wypatrzy to pewnie wrzuci , sam chętnie bym zobaczył foty z walki Bagiego podobno bardzo dobrą walkę stoczył



Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
A jak sie zakoczyla walka Bagiego, bo chyba to przeoczylem.

______________________
Moderator dzialu Grappling

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Z tego co mi wiadomo Bagi walczył z zawodnikiem Muay Thai i radził sobie całkiem dobrze...przeciwnik walczył nie czysto(chodzi o jakieś uderzenia na głowę w parterze) za co dostał ostrzeżenie pod koniec walki Bagi wszedł mu w nogi i wypadli z ringu...Bagi z 1.5 m spadł na twarz i rozciął łuk brwiowy lekarz nie chciał Go dopuścić do dalszej walki, ale pozwolił dokonczyć. Bagi wygrał tą walkę ale lekarz nie dopuścił Go do dalszych walk i na tym się zakończyło. Podobno chciano ustawić rewanż, ale Berserkerzy wracają do domu i nic z tego prawdopodobnie nie wyjdzie.


Pozdrawiam

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podobno wielki koleś

Następny temat

Pomozcie mi

WHEY premium