SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie mi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
Witam Serdecznie
Jestem Tutaj nowy . Ostatnio bardzo zaiteresowaly mnie sztuki walki i nabralem checi do samoobrony poniewaz mam juz dosyc tepych dresikow ktorzy zbiora sie w 5 i ida bic ludzi na ulice i na nich nie ma mocnych . , mam 15 lat
mieszkam w Strzegomiu , ( Dolny Śląsk ) i chcialbym sie dostac na jakas sztuke walki , choc w tym miesice nie ma czegos co mnie interesuje ...
Jest boks i judo , judo mi sie nie podoba a nie mozna trenowac czegos na sile , boks - te opcje wyrzucil miz glowy znajomy , ktory opowiedzial co mi moze z mogzu zostac na skutek licznych obrazen . Interesuje mnie kick-boxing , bjj , albo inne skuteczne sztuki walk , ktore mam nedzieje - polecicie mi . Mam 72kg i 170cm wzrostu ... po prostu jestem dosc zbity i "szeroki" , ale bez przesady . Chcialbym abyscie mi zaproponowali jakas skuteczna sztuke sztuke walki , mozliwa diete dla mnie oraz jesli jest ktos z okolic Dolnego Slaska ( Okolice strzegomia , np. Świdnica ) jakas sekcje bo niestety nie jestem zoorientowany ... mam nadzieje ze znajdziecie chwilke i cos mi poradzicie bo naprawde chcialbym ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
jeśli beny 4 lata podejmuje decyzję, to zaproponujmy mu medytację w jakimś klasztorze czy coś. Aha i piszemy sprzed tak w ogóle

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
BJJ ma duzo wspolnego z Judo wiec moze Ci tez nie odpowiadac.
A kick ma duzo wspolnego z boksem wiec j.w.
Wolisz chwytac czy uderzac?

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
Sam jeszcze nie wiem czego chce ... chcialbym opanowac wiele sztuk ale jestem pewny ze wole uderzac rekami
Czy uderzac czy chwytac , nie jestem pewien ... lubie uderzac ale jak trzeba sie chwytac do trzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
Doradzicie mi cos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shidokan?

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Jak się boisz o obrażenie czaszki to stary zamuruj się w domu i lepiej nic nie ćwicz, na kicku będzie tak jak z boksem (nawet gorzej bo jak ci wypłaci buta w czache to ci się odechce)a walka w parterze też bez małego wstrzącu się nie obejdzie ( przeciwnik wchodzi w nogi i cie obala, głową nie raz o coś walniesz), więc stary trza wybierać.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img]SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB
SFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAM[img]../../buziaki/28.gif" alt="" />
LEARN TO THINK-THEN TO FIGHT
ZRÓB SOBIE BADANIE KRWI I KAŁU- ŻEBYS WIEDZIAŁ CZY TRENING MASZ W KRWI CZY W DUPIE

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Jak nie wiesz czego chcesz to nie oczekuj ze ktos da Ci odpowiedz. Po prostu idz do klubow popróbuj czegos i zobaczysz co Ci bardziej odpowiada. To jest najlepszy wybor nikt Ci nie da gotowej recepty.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Przede wszystkim musisz wiedziec,ze nawet gdy zapiszesz sie na SW nie bedziesz mial zbyt duzych szans w walca z paroma dresami.Przejdz sie na trening po wakacjach,przede wszystkim zwracaj uwage na poziom treningow.

Jestem ubogi we SOGi,wiec klikij w prawy dolny rog moj drogi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
Ja wiem czego chce . Chce sie nauczyc sprawnosci , nabrac szybkosci i dobrze nauczyc sie urzywac rąk w walce , nie boje sie ze raz dostane w glowe "morda nie szklanka" , a jak sie nie naucze bronic ( przy okazji czaami dostajac w glowe ) to kiedys moge po glowie dostac mocniej bo nic nie bede umial . PO prostu chcialem sie zapytac czy boks to skuteczna dyscyplina i czy jest bezpieczna , chcialbym sie rowniez zapytac czy mieszka ktos z tego forum wlasnie gdzies na dolnym slasku i czy moglby mi ktos podac adresy sekcji w miastach ktore znajduja sie w poblizu Strzegomia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
wybierz boks!!!
a koledze podziekuj za dobra rade!!!
jak chcesz byc naprawde dobry i wszechstronny to polacz boks z czyms chwytanym polecam bjj lub judo!!!
jak pojdziesz na kilka treningow i zalapiesz o co chodzi z tym"turlaniem" sie po ziemi na chwytanych to zobaczysz ze nie jest to wcale nudne i nieprzydatne!!!
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
Chyba tak postapie ....
A np. czy to by bylo dobre rozwoazanie gdybym zaczal od boksu , potem przeszedl na kick-boxing , a pozniej np chcialbym to polaczyc z jakims stylem chwytanym , tylko jakim ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Linke vs Rodrigo Asmus - Fotki

Następny temat

Mirko vs Bob "Zvijer"

WHEY premium