SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mari - ogarnięcie metabolizmu,

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 545
Ok,dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.Jutro z rana lecę na zakupy i robię porządek z moim menu.Najtrudniej będzie właśnie ze słodyczami,ale muszę dać radę.Te kilka najbliższych dni będę wklejać posiłki,bo w sobotę wyjeżdżam nad morze do taty na 3 tyg. ,gdzie postaram się na maxa wykorzystać świeże rybki ,ale będę wszystko zapisywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 545
Ups,wcisnęłam enter,a jeszcze chciałam o ważną rzecz zapytać.Czy nie sądzicie ,że mam delikatne diastasis? Jak czasem się napnę to wychodzi właśnie taki pionowy pas wypukły,którego wcześniej nie miałam i mięśnie ,jakby się delikatnie rozeszły na boki .Niedawno byłam w innym kraju przez tydzień i miałam tam straszne zaparcia,jednocześnie często się wypróżniałam i musiałam mocno no wiecie wysilać się.I od tego momentu mi się tak zrobiło.Dodatkowo cały czas ćwiczyłam abs,więc mogło się nasilić.A propo's aktywności ,na czas wyjazdu zamierzam biegać co 2 dzień i dużo spacerować,pływać ,nie mam możliwości ćwiczyć w domu,bo nas będzie 7 osób w 2-pokojowym mieszkaniu,więc chyba wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
mari123451
Czy nie sądzicie ,że mam delikatne diastasis?

a rodziaś?

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czy wlozysz sobie palec w ten "pas" jak sie nie napniesz? Ze zdjec nic nie wywnioskuje


Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-06-18 22:16:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 545
No właśnie wsadzam,i potem jak napnę mięśnie to się schodzą i to czuć,że były gdzieś na boku.To pewnie od tych zaparć i brzuszków ,które potem regularnie ćwiczyłam.Bo fałdkę tłuszczu to ja mam,ale w dolnej części brzucha,a na górze to mam minimum tłuszczu,ale właśnie brzuch jest wydęty jakby od środka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 545
Dzisiejszy rozkład jazdy,pewnie i tak większość źle i trochę za mało kcal,ale wklejam .Dziękuję za rzucenie okiem na to.
Pomiędzy 1 ,a 2 posiłkiem był rower.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czy mozesz zaczac cwiczyc na silowni?
warywa na patelnie sa gotowe dodaja tam rozniastego syfu dla smaku, szkoda kalorii i zdrowia rob sama i nie licz ich
reszta moze byc , mam nadziej ze ryby goszcza na twoim stole systematycznie, a nei tylko sucha piers z kurczaka, ktora po prawdzie najzdrowsza nei jest (chyba ze od szczesliwej kury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 545
Dziękuję za odpowiedź :).
Niestety przez rok czasu jeszcze jestem biedną studentką dziennych,więc raczej się nie wyrobię finansowo i czasowo.Póki co mogę kolekcjonować sprzęt w zależności od stopnia zaawansowania i ćwiczyć w domu.Mam ławeczkę skośną,hantle (1,5 kg - ) i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nooo 1,5kg hantle to nie za wiele to biegaj, plan ustal i biegaj ale porzadnie, tylko czasu bedzi eto wiecej zajmowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
mari, jak jestes na dziennych studiach, warto spojrzec na info dotyczace dostepnych 'sportow' Czesto studenci maja dostep do uczelnianych silowni tylko nikt o tym nie informuje. Dowiedz sie co jest u ciebie dostepne, nawet mozesz maila skrobnac albo po prostu pojsc i zapytac. Najwyzej ci odmowia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kasiakitka prośba o pomoc przy redukcji :)

Następny temat

Zapiski z dziennika pokładowego Maorissy :)

WHEY premium