SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin Najman vs Jacek Kuźmiński 19.02.2012 Pułtusk MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9996

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Nigdy nie byłem jakimś fanem Saletry ale Najman za to co prywatnie mu zrobił (czyt frajerstwo) zasłużył na solidne poniżenie, na miejscu Przemka pewnie bym mu jeszcze napluł w twarz;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ignatus zaufaj mi trochę wiem o marketingu. Nie rozumiem tylko po co Najman miałby rezygnować z 50 tys. zł (popraw mnie jeśli się mylę), żeby się wybielić. Czynem tym przecież nie zdobył fanów, co najwyżej kilku ludzi zaczęło go darzyć szacunkiem, ale nadal nie chcą go oglądać. Gdyby jednak kreował się na bad boya więcej ludzi chciałoby obejrzeć jak dostaje oklep.

Już przed walka z Pudzianem, Najman kreowany był na czarny charakter. Nawet jego konflikt z Pudzianem był wyreżyserowany, bo to przecież koledzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 415
akurat marketing najmana ma wplywac na ludzi dokladnie jak wplywa... czyli wywolywac chcec jezdzenia po nim ;) dzieki niemu kazdy statystyczny polak ktory po robocie oglada tv moze sobie pod nosem powiedziec 'sam bym go naj**al co za leszcz' a mialby problem przebiec 400 metrow chyba, ze do monopola bo zamykaja i w ten target celuja gale bo to dzieki nim jest kasa.. najprosciej to robic kreujac konflikt dobry vs zly i to sie udalo w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
A ja przyznam szczerze że Marcinek mnie strasznie zirytował,po tym jak zaczął bluzgać Salete,jakoś jeszcze przed walką bardzo się o niego martwił:http://www.orange.pl/kid,4000000278,id,4001695348,title,Najman-modle-sie-za-Salete,article.html ,a już po samonokaucie, zaczął go wyzywać od "obsrańców" i "gnid" coś dziwnie szybko mu się odmieniło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 415
bane to wszystko jest gra pod publike
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
@gorniak ale ja wiem o tym,tylko że Najman zrobił z siebie kompletnego kretyna przez takie gadki,o ile tam jakoś jeszcze mogę zrozumieć ze pojechał po YYYYrku Bieleninku czy nawet po tym Maćku Glabusie,to wrzuty na Saletę mógł juz sobie darować.

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2011-11-18 15:54:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8546
Będzie jakaś transmisja? gdzie to będzie można obejrzeć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
Mam nadzieje ze ten Kuzminski nie sprowadzi Najmana do parteru a trafi go raz ale porzadnie.Chec obejrzenia Najmana jak odplywa jest wielka i ciekawi mnie moja reakcja.Denerwuje mnie ten zaskroniec co wszedzie morda szczeka i zawsze sie jakos przeslizgnie.Z Pudzianem dostal pare kopow i nie zdarzyl przyjac nic na glowe w parterze a juz odklepal.Z Saleta bylo to samo 2 razy na farcie pojechal i po glowie nie dostal.Bede czekal na walke tego czlowieka bez honoru i oby dostal fest po garnuszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Kolejna żenada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Jeżeli Najman zastosuje swój dyskotekowy "panic wiatrak atak" to walka raz dwa skończy się w parterze- gdzie myślę fizycznie stłamsi go przeciwnik
Jeżeli Najman będzie chciał wykorzystać doświadczenie bokserskie i technicznie punktować rywala.........To ma jeszcze mniejsze szanse bo przecież nie umie boksować XD
Konkluzja jest taka - musimy mieć nadzieje że Najman nie zrobi sobie poważnej krzywdy tym razem (np zwichnięty palec)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-Legenda MMA podziwia Pudzianowskiego-

Następny temat

BELATOR W TV4

WHEY premium