SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BELATOR W TV4

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1298
Witam, mam takie pytanie. Jeszcze do niedawna leciały w TV4 gale Belatora, i z tego co wiem cieszyły się dużą ogladalnoscia. Od jakiegos czasu ich nie widze. Wiecie moze czy zdieli je z anteny całkiem, czy przesuneli na inna godzine? Czy jakiś tego powód był itd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
ja też nie wiem co sie dzieje ,dobrze ,że ktoś o to zapytal bo mi sie niechciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
Też mnie zastanawiało, ale z tego co widzę to już nie ma. Widziałem jeszcze gdzieś w okolicach 1.00, ale raczej nie skorzystam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2425
teraz bellator jest w nocy z niedzieli na poniedziałek i powtórki z poniedziałku na wtorek ok 1:00, np jest w niedzielę o 00:45, powtórka w pon o 1:00, w nast tygodniu w niedzielę 00:50, i w poniedziałek znowu o 1:00

Zmieniony przez - looopez w dniu 2011-11-19 09:47:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866
No właśnie przenieśli na niedziele w nocy ;/. Osobiście przestałem oglądać bo w poniedziałek muszę rano wstawać i wcześniej kładę się spać. Szkoda bo w soboty zawsze było można dłużej posiedzieć przed tv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1298
Z tego co wiem to oglądalnośc na prawde była duża... Nie wiem kto planuje te ramówki jacyś kompletni idioci.. To samo jest z boksem, siatkówką i meczami piłkarskimi na polsacie. Zamiast nabijać sobie oglądalnośc tam gdzie pewne jest duże zainteresowanie to oni dają jakiś niskobudżetowy film albo serial którego i tak nikt nie ogląda..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
Skąd niby wiesz jaka oglądalność była? Skoro dają pedalskie seriale o normalnych godzinach to znaczy po prostu, że to ludzie oglądają...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Najman vs Jacek Kuźmiński 19.02.2012 Pułtusk MMA

Następny temat

Chael is back

WHEY premium