SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam Problem...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Dzień Dobry... To nie ma nic zwiazanego ze sportem ale bardzo duze ze zdrowiem. Czy wirusem HIV można zarazic sie przez sline? Np. Ktos pil z butelki i dal mi sie napic.. Czy mozliwe ze jestem teraz nosicielem tego wirusa? Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
małe prawdopodobieństwo.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prawdopodobieństwo znikome, tym bardziej jeśli piłeś po około 1 min i później to wcale bo wirus szybko ginie gdy jest poza organizmem ludzkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Dziekuje bardzo ;) Bardzo sie tym przejolem ale teraz widze ze nie mialem czym. Bardzo Dziekuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co piłeś po kimś kto ma hiv czy zawsze tak reagujesz jak pijesz z butelki po kimś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Hehe nie, ale kumple mnie wrobili z napojem... Znalezli go gdzies i dali mi sie napic.. Wiec zaczolem sie martwic czy jakas osoba co pila wczesniej nie byla zarazona..

Zmieniony przez - Kressto w dniu 2008-07-06 23:07:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
z wikipedii

""Można zarazić się przez pocałunek". Przyjacielski pocałunek jest całkowicie bezpieczny. Ocenia się, że do zakażenia podczas pocałunku głębokiego trzeba by około pół litra śliny. Może to jednak nastąpić poprzez krew w przypadku ranek na wargach."

podobny przypadek

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 397
Stary temat ale napisać odpowiedź warto. Czytając to stwierdzam że jesteście d****ami pisząc, że przez samą ślinę można się zarazić. Trzeba tej śliny wypić ponad 5-7litrów a pokażcie mi kogoś takiego co za machem wypije całe 5-7 litrów i to jeszcze śliny. Prędzej będzie odruch wymiotny. To jest nie realne! Koleś się przestraszył bo wziął parę łyków z jakieś butelki od nie wiadomo kogo, nawet gdyby tamta osoba miała HIV to musiałbyś wypić tyle litrów jego śliny ile napisałem. Lepiej się douczcie bo nie znacie się a gadacie a ludzie później panikują.

Wybawienie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pryszcze na czole

Następny temat

Problem z ginekomastią...Prosze o pomoc ludzi z doświadczeniem

WHEY premium