SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maluch

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
paweerty dzieki, ale nie
sprawa jest zalagodzona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
2005-01-09 19:54:01 kto: Placek kogo: f***master blokada: 0

Jednak jak jest sie kims na forum to nawet bany zdejmuja

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ale moda trace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Tu masz moda wiec tam tez mozesz moderowac, ja nie widze zadnej roznicy po prostu nie jestes wpisany na stronie glownej jako mod, teraz jestes wolny strzelec jak np shonsos. I nadal mozesz czytac skosowane arty

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zawodny moda mi tam zdjema czyli nie bede mogl kapisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
myslalem ze jak masz tu moda to tam tez, ze to tak automatycznie jest, a ze jak zdjema to poprostu nie bedzie Twojej xywy przy jakims dziale. Ale zdejmuja calkowicie szkoda

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
oj, mnie tez dawno na insomnii nie bylo. ciekawe czy pod nieobecnosc nie dostalem jakiegos bana

a co do malucha - u mnie na sasiednim osiedlu koles zapakowal do tego silnik 900ccm z jakiegos starego fiata (ten sam silnik co w Cinquecento, tylko starsza wersja), podobno nieziemsko wymiata, obnizone zawieszenie itp. Kiedys zreszta, jak jezdzilem Fiatem Uno 1.0 Fire , to koles malaczem mi spier.dalal, dogonilem go dopiero przy 80kmh. Tez musial byc przerobiony. Kiedys tez widzialem jak bramkarz z jednego z lokali do malacza probowal sie zaladowac (w koncu mu sie to udalo, ale nikt inny by juz tam nie wsiadl chyba). ogolnie kultowy samochodzik, chociaz ja nim nigdy nie jezdzilem. Ale kiedys kupie sobie malacza, jak juz bede mial to BMW splacone

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16417


nie no sory chlopaki jakbym mial takiego malucha to bym sie powozil :)

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2699
odpowiem na pytanie zadane na początku
po pierwsze biały
a po drugie jest to elegant co można poznac po braku dolnego wziecia wzdłuż karoserii, a także po kierunkowskazach sa one nowego typu dawniej były takie owalne a te ostatnie były właśnie takie okragłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2699
no na tym fioletowym malczanie widać takie wciecie jest jedna linia i druga a na elegancie jest tylko jedna zmian jakis wielkich nie ma w silniku moze elektrycznośc poprawiono ale widze i tak ze sa to malczany nowego typu stare miały naprzykład prądnice a nowe już alternator co nie zmienia faktu ze ładowanie jest strasznie mizerne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa kulturystyczna piosenka.

Następny temat

Moja Laska

WHEY premium