SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maik Tayson w K-1

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
hehehe,stawiaj na kogo chcesz,ale skoro Mariusz taki dobry to niech zacznie walczyć na ringu,przeciez to jest ogromna kasa.Każdy dobrze wie że bokserzy dobrze zarabiają,więc napewno nie kulał by opon w strongmanach tylko by walczył gdyby miał chociaz minimalne szanse rozwalić światowe gwiazdy.Niesety to jest forum w którym patrzy sie na mase mięśniową bo w koncu oto chodzi.Ale gdybyś to co tu napisał na jakims forum "bokserskim" którego bodajże niema to zostałbys tam wyśmiany.Pozdro

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Turok16 to powinno juz rozwiać twoje wątpliwości


Tak dla informacji to wg słów trenera boksu Krzysztofa Kosedowskiego z Legii , swego czasu Pudzian zebrał niezłe baty od Przemka Salety podczas sparingu na Legii.
A więc sami oceńcie czy Mariusz miałby jakieś szanse z lepszymi bokserami wagi ciężkiej n.p Tysonem,Jak Owy Mike zniszczył by Salete bez najmniejszego problemu...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Tyson by zniszczyl salete - fakt
ale pudzian sie bił z nim dawno dawno temu.
Moze niech osoba 3sie wypowie co o tym sądzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
walczył z nim 23 marca 2003r.więc nie tak dawno temu,pozatym ile mógł Pudzian zyskać przez te 1,5 roku?? przy jego już dużychgabarytach kiedy o każdy centymetr walczy sie 6-12 miesięcy

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
no to daj jakiś link gdzie pisze o tej walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
turok poszukaj w necie napewno znajdziesz ta date,a o samej walce przeczytałem na forum a ten teks to dałem wyżej jest skopiowany:-]

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417
sorks turok, ale twój rywal słowny ma racje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 411
nadużyłem tego słowa, uważam ze dobre uniki to robi gołota, ale chodziło mi poprostu że na walkach robił szoł manewrując pomiędzy pięsciami opponenta po czym następowały szybkie kontry, wkażdym bądz razie na filmiku w któreym Tyson pojawia się na ringu u Sapa , oco wtedy poszło ze sap żucił sie przez tłum na tysona?

Znam Taekwondo, Karate, Judo, Ju Jitsu, kung-fu i jeszcze kilka innych fajnych słów !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Sap żucił sie na Tysona?? o tym nie słyszałem

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 411
mam filmik z zakonczenia walki k1 sapa z jakimś chyba japoncem, jak to po walce duzo ludzi na ringu i między nimi znajduje się tyson w garniturku, poczym widać jak sap wkużony "czymś" próbuje żucić się na mikea na zasadzie " trzymajcie mnei bo jestem groźny" oczywiscie konczy się wyzwiskami i obiecankami ze bedzie walka po podpisaniu kontraktu , sraty taty, oco poszło niewiem bo niekumam japońskiego

Znam Taekwondo, Karate, Judo, Ju Jitsu, kung-fu i jeszcze kilka innych fajnych słów !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Russian Top Team ma swoja WWW

Następny temat

PELE LANDI!!!!

WHEY premium