SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mafia Farmaceutyczna, Lekarze przeginaja pale a mysla ze "lecza" spoleczenswto

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

Ilość wyświetleń tematu: 10914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
No zagotowalem sie konkretnie, ale ze panna prawie plakal to juz nie chcialem robic dymu zeby jej dodatkowo nie stresowac.
Jak by tak czlowiek wszystkim silne argument wpajal to by szybko w wiezieniu skonczyl

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2011-11-08 12:53:13

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Raz przychodząc do lekarza usłyszałem nja wstepie-czego chcesz??powiedziałem.krew mi leci z nosa ponieważ biore taki a taki lek.źle sie czuję,chce isć do specjalisty,reakcja lekarza-zdziwienie,popatrzyła w kompa.cisza.wiec powtarzam,źle sie czuje.jestem osłabiony,krew mi leci z nosa,chce skierowanie do specjalisty,reakcja lekarza-nie moge ci pomóc,ale dobrze wyglądasz poszedłem w hooy na ciśnieniu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
lol
Raz poszedlem z wysokim cisnieniem na koxie, chcialem cos na zbicie,
Wklepal do kompa wzrost wage i wiek, z calkualora wyszlo ze mam nadwage wiec taka byla diagnoza,
Nic nie dostalem oczywiscie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no cóż anglików nigdy nikt nie uczył logicznego myślenia tylko myślenia schematycznego.k***a jak ten kraj potrafi jeszcze funkcjonować to tego najstarsi górale nie wiedzalekarze zero.farmaceuci nie wiedza co to jest proszek zasadowy,dhea to abstrakcja o której nigdy nie słyszeli.a o pracy to juz nie wspomnę

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10970
" ale niestety Ci na ktorych trafiamy w 90% to jakies ciołki traktujacych nas jak jekies mieso!

Idzie do pracy.
odbebni te 8-10h i spyerdala do domu.
Brak wspolczucia
brak zrozumienia
Im wiecej ma jednostek - czytaj im szybciej sie pozbecie jednego i zaliczy koljeengo - tym wiecej mu zaplaca.
proste
"
Pracowałeś jako lekarz? Znasz dobrze jakiegoś? Aha, i z tymi jednostkami to nie tak do końca.

"Żenujące jest to ujadanie na naszych lekarzy. Postój sobie nad stołem operacyjnym 400 godzin w miesiącu, przyjmij kilkuset często brudnych, niedomytych, śmierdzących lujów którzy nie mają żadnego szacunku do twojej pracy. Stary często opowiadał jak szyjąc pijanego faceta ten go wyzywał od kurv i szmat a on nie mógł nic mu zrobić. Zaszyte nożyczki? Bo w mediach się dowiedziałeś takich bzdur to od razu w to wierzysz. Błędy się zdarzają ale są niezwykle rzadkie. Kwestia przemęczenia. Telewizja lubi sensacje i nawet w pięknych perfumach "kokos szanel :D" znajdą swąd. W stanach pracę wykonywaną u nas przez jednego lekarza wykonuje 3 zarabiając przy tym krocie."

DOKŁADNIE

Zmieniony przez - khazad_ w dniu 2011-11-11 00:26:13

Keep it simple, Stupid!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
miczelx
banda niedouczonych nieporadnych ludzi absolutnie bez zdolnosci do logicznego myslenia.



ojtam ojtam

przegiecie to jakies ciapate - ze slaba znajomoscia jezyka ang + to samo podejscie do sprawy i wyksztalcenie jak angole/irole

OMG

koniety jak maja rodzić - przynjamnije te przypadki ktore ja znam - az blagaja o polskiego/slowackiego lekarza
i to nie tylko z powodu slbej znajomsoci jezyka

ale podejscia do pacjenta!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
khazad_
" ale niestety Ci na ktorych trafiamy w 90% to jakies ciołki traktujacych nas jak jekies mieso!

Idzie do pracy.
odbebni te 8-10h i spyerdala do domu.
Brak wspolczucia
brak zrozumienia
Im wiecej ma jednostek - czytaj im szybciej sie pozbecie jednego i zaliczy koljeengo - tym wiecej mu zaplaca.
proste
"
Pracowałeś jako lekarz? Znasz dobrze jakiegoś? Aha, i z tymi jednostkami to nie tak do końca.

"Żenujące jest to ujadanie na naszych lekarzy. Postój sobie nad stołem operacyjnym 400 godzin w miesiącu, przyjmij kilkuset często brudnych, niedomytych, śmierdzących lujów którzy nie mają żadnego szacunku do twojej pracy. Stary często opowiadał jak szyjąc pijanego faceta ten go wyzywał od kurv i szmat a on nie mógł nic mu zrobić. Zaszyte nożyczki? Bo w mediach się dowiedziałeś takich bzdur to od razu w to wierzysz. Błędy się zdarzają ale są niezwykle rzadkie. Kwestia przemęczenia. Telewizja lubi sensacje i nawet w pięknych perfumach "kokos szanel :D" znajdą swąd. W stanach pracę wykonywaną u nas przez jednego lekarza wykonuje 3 zarabiając przy tym krocie."

DOKŁADNIE

Zmieniony przez - khazad_ w dniu 2011-11-11 00:26:13


Weź do tego pod uwagę ile zarabia Kowalski i dopiero ubolewaj nad swym ciężkim bytem.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Tylko że pan Kowalski nie odpowiada za zdrowie i życie setek ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Sorry ale dla mnie to po prostu głupie gadanie, "a bo lekarz tu grosze zarabia a gdzie indziej to więcej".

Trzeba brać pod uwagę to jak wygląda sprawa w całym kraju, a w porównaniu do pensji wspomnianego Kowalskiego, zarobki przeciętnego lekarza są na bardzo dobrym poziomie.

Jak pisał micz nic nie stoi na przeszkodzie aby wyjechać do innego kraju tym bardziej w takim fachu.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Odpowiada ? nie am odpowiedzialnosci teraz to sie formy podpisuje przynajmniej tu w Usa ktore zwalniaja z CALKOWITEJ opowiedzialnosci lekarza . po drugie mam taka nadzieje i wierze ze WIEKSZOSC lekarzy robi to z pasji i umilowania do zawodu a kasa jest efektem ubocznym, a jezeli jest odwrotnie , to H.. z takim lekarzem.

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RADIO KOKSU _Hardcorowe Radio Koksu -dyskusje na temat poszczegolnych odcinkow.

Następny temat

HARDCOROWA PACZKA SWIATECZNA - Akcja Charytatywna ruszyla....

WHEY premium