SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mafia Farmaceutyczna, Lekarze przeginaja pale a mysla ze "lecza" spoleczenswto

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

Ilość wyświetleń tematu: 10916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
PAKMATOR (PISZE)
Ktoś chciał zabłysnąć podstawowymi danym z toksykologi na początku i wyszedł jakiś drętwy art,
służba zdrowia w PL to jest dziura bez dna niedofinansowane szpitale od kilkunastu lat NFZ który gubi pieniądze i nasz super rząd co wszytsko da radę rozpiździć.
U nas w standardzie to się leży na korytarzu gdy dla porównania w USA większość sal jest jednoosobowych.
By the way, coś się będzie działo w tym dziale kiedyś czy to taki piece of shit będzie?

MAM NDZIEJE ZE TO BYLO PRZYPADKOWO ALE MYSLE ZE KAZDY MA PRAWAO DO WYPOWIEDZI NIE CHCE SIE CZUC JAK NA IS :) BY MNIE KTOS PRZENOSIL , WYNOSIL LUB PRZERABIAL.
DZIEKI

P.s CHECE BY TEN DZIAL CHAREKTERYZOWAL SIE WOLNOSCIA SLOWA . CHYBA ZE KTOS CHCE TU WIELKA KUPE POSTAWIC WOGOLE NIE ZWIAZANA Z TEMATEM. Imysle ze jestesmy na tyle oswieceni by sie za duzo nie wyzywac :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Niewiedza, to glowna przyczyna.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
Vegas Michael

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tak jak pisalem, usunalem przypadkowo, w dodatku wyskoczylo ze usunal Cleaner a nie ja

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
Arghh, robiłem sobie edita a tu taki zonQ
Vegas Michael nie rozumiem Twojego posta, a po Caps L. wnioskuje że chciałeś to wykrzyczeć i co znaczy "IS"?
Chciałbyś żeby lekarz czytał pacjentowi skutki uboczne z ulotki?
O co chodzi ze szczepionkami?
Studiuje żeby być w "mafi" więc mnie trochę dziwią Twoje posty.
Najlepsze są te koncerny w Niemczech co swój sukces zawdzięczają badaniom na więźniach obozów, wtedy uciekli konkurencji co się bawiła na myszach i królikach.

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Spoko spoko jest ok Miszel :) wiem zeto by przypadek , ale moze potem na przyszlosc dobra uwaga

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Pakmator poprostu przywrocilem ci posta i tyle , ktory byl bledem moda.. Okresl sie mowic studiujesz zeby byc w "Mafi" Framaceutycznej ? teraz sie okresl , jezeli tak to gratulacje wyboru :)

Pewnie ze cie dziwia moje posty hehe przeciez ja jestem dla was "ANTYCHRYSTA" , ale kiedys ludzie przyjda po rozum do glowy i ta "czarma masa" przegra . Na szczescie istnieja prawa ziemskie wiec na moje oko bedzie wielki rozlam kiedys . Ale jak narazie mafie wkrecaja jazde ludzia co jest ok ale najgorsze jest to ze mowia ze nie ma innej drogi tylo dragi lub operacja CO JEST BZDURA.



Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2011-11-07 21:49:31

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
4 rok farmacji przede mną jak skończę mam nadzieję w suplementową mafię się wkręcić mam na myśli legalną, jak się nie uda to będzie nie legalna

jak wspomogłem to się daj sog ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RADIO KOKSU _Hardcorowe Radio Koksu -dyskusje na temat poszczegolnych odcinkow.

Następny temat

HARDCOROWA PACZKA SWIATECZNA - Akcja Charytatywna ruszyla....

WHEY premium