SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maści przeciwbólowe - Dla sportowców

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219522

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
masz soga bo dobrze gadasz tez uwazam ze jest najlepszy

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1083
Jak już w poprzednich postach było napisane, iż producent ABC zbankrutował okazało się prawdą, a było to naprawde zaje... maść!!! Odpowiednikiem jej jest Capsigel. Uzywałem go i jest calkiem niezly. Trzeba z nim uwazac, bo naprawde dobrze parzy:) prawie jak ABC :] POzdrawiam i życze przyjemnego trenowania bez tych wszystkich specyfikow:) Moim drugim ulubionym gelem jest - Ice rub zel, bo fajnie chlodzi :P

Siła, szybkość, gibkość długie łapy, wielki wzrost i troche masy! - OSZCZEPNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
No ! Wreszcie ktoś z zamiennikiem dla mnie. Dziękuję za info. SOG duchowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1083
Służę pomocą :) Pozdrawiam :)

Siła, szybkość, gibkość długie łapy, wielki wzrost i troche masy! - OSZCZEPNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
na ja wlasnie jestem na kuracji reparilem i wcale nie jest taki malo znany , a czy ladnie pachnie to tez od gustu zalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4408 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Fastum/Febrofen/Ketoprom - te działają na mnie najlepiej (o ile już muszę używać).
Od niedawna jest bardzo fajny żel: Venożel (trzyskładnikowy na bazie diklofenaku) też jest dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
o super, nie wiedzialam, ze jest nowy zel, dzieki Jakryc

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7978
Uzywalem Fastuma dopoki moj trener nie podrzucil mi dr żelu, ktory jak najbardziej polecam

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Ketospray (też ketoprofen, tylko w spreju) - super działa! Dużo lepiej niż diclofenac. Dobry też jest Fastum, ale moim zdaniem Ketospray lepiej działa (mimo iż to ta sama substancja).
Pomógł mi na takie bóle kolan, że myslałam, że nic mi nie pomoże.
Ma tylko minus, że można go krótko stosować - ok. tydzień. I podczas dozowania mozna się trochę tego nawdychać, co za fajne nie jest

Zmieniony przez - Jeanette_ w dniu 2006-05-02 19:30:59

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5435
Selekta .....zgadzam sie z Toba mialem taka sama sytuacje uzywalem fatuma dopoki tez moj trener nie podzucil mi masci Dr Żel (doktor zel) na poczotku nazwa niby troche smiszna co to hehe pewnie slabe ....trener uzywal na bol kozonkow i mowil ze mu bardzo pomagalo ...ja zaczalem i rzeczywiscie naprawde pomogl dosyc szybko przyjemny zapach fajnie nagrzewa znieczula i redukuje bol.....jest jeszcze malo znany raczej wsrod specjalistow chirorgow ...pyta sie raz czym sie smaruje a ja Dr Żel a on na to ooooo bardzo dobrze bardzo swietny wybor swietny...czyli jak poleca ktos taki to loozik....dopiero z tego co widze zaczyna sie go stosowac jest naprawde dobry.....pozdro
1

,, Wole w sercu masz
walczysz i wygrywasz... "

JUst DO it !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chłodzenie (SO)

Następny temat

Indeks sprawności fizycznej

WHEY premium