SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
Witam! Planuję zrobić sobie taki mały cykl. Co mam zmienić, zastąpić, dodać, usunąć bo nie bardzo wiem co jest dobrze bo ma być mój pierwszy taki cykl

PRODUKTY:

Wspomagacze:
Olimp Taurine Mega Caps 150kaps
Vitalmax L-Glutamine 100g

Kreatyna:
I tu nie wiem co wybrać
Olimp Creatine Mega Caps 150kaps, Olimp Krealkalyn(wydaje mi się że jeszcze troszkę za wcześnie na to) czy Megabol Total Creatine Plus 300g+330 dextrosy(mój brat to kiedyś miał i efekty były spoko). Co wybrać??

Gainery:
Tu też dylemat. Chodzi mi o uzupełnienie w diecie białka z lekko większym nastawieniem na ww oraz dużą kaloryczność.
Olimp Gainbolic 4000g, HiTec Whey Mass Gain 3000g, czy Trec Mass XXL, a może Megabol Mass Gain(jak czytałem tęż ludzie chwalą). Co lepsze??

Będę wdzięczny za korekcje


Zmieniony przez - koks127 w dniu 2006-07-22 12:22:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
"a co myślicie o białkach firmy Oxygen i o VITAL MAX Complex Carbo3X


A hmb opłaca się brać czy to tak z tym jak z glutaminą?"



Ponawiam pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
glutamine wyrzuc-szkoda kasy ,

kreatyne z tych co napisałes to albo MC olimpu , albo Megabol imo najlepiej jak bys kupił vitalmaxa ( bo tania )

co do gainera to mysle ze trc xxl , mass gain megabola jest cholernie drogi a smak wanilia zdecydowanie za słodki imo kup monster mass biogenixa


mozesz tez kupic carbo jako transporter do krety


Zmieniony przez - Marc89 w dniu 2006-07-22 12:45:27

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
Zapomiałem dodać że krete raz brałem właśnie vitala zieloną i efekty mizerne. Może że wtedy miałem małe pojęcie i diety nie było dobrej przy tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Ja bym to widzial tak :

mono lub mono + Cp
z gainerów to smiało moge polecic xxl - super smak, skład/cena tez dobra
jezeli brakowało by białka w diecie to jakies białko (wybór jest spory)

co do mono to jest jeszcze promocja (olimp) 500g + 250g gratis - warto pomyslec nad tą oferta

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
glutamina zebdna, mono np. z Treca mozesz zrobic jak pisal Dragon mono + Cp, co do gainera zobacz link w moim podpisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
Na cp za wcześnie, Czy lepiej kupić kilka kg carbo i białko i pić razem w zależności od zapotrzebowania??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w zaleznosci od brakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
jak cie na początku mono nie skopało to na drugi cykl proponuje choćny mono (vitalamx) + CP
do tego bialeczko na uzupełnienie braków
witaminy, o-3, zma

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
No właśnie mono vitalmax mnie skopało, ale to chyba przez to że diety nie było odpowiedniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
ja bym zrobił tak, podabnie jak radził MDRAGON

mono + cell pump
mass xxl
i DIETE <jak bedzie Ci brakowac bialka to kup ostrowie, jak masz fundusze>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
a co myślicie o białkach firmy Oxygen i o VITAL MAX Complex Carbo3X


A hmb opłaca się brać czy to tak z tym jak z glutaminą?



Zmieniony przez - koks127 w dniu 2006-07-23 11:32:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MF3 & Amino

Następny temat

który jabłczan?

WHEY premium