SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M drol i epi - zdycham!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
Witam.4 tygodnie temu zaczełem cyklona na m drolu
1 tydz.2 caps ed
2 tydz.2 caps ed
3 tydz.3 caps ed
w 4 tygodniu dorzuciłem epithin-e i brałem 2 caps m drol i 2 caps epi.I odkąd zaczełem brać te epi to mam bóle w okolicach lędźwiowych-tak jakby to nery były oraz w okolicach brzucha-tak jakby bólgotanie w środku.Postanowiłem zaprzestać brania tych ph bo poprostu nie mogłem normalnie funkcjonować.I teraz pytanie odczekać kilka dni az przestanie boleć i potem wznowić zarzywanie ph (w planach było dolecieć do końca tyg na m drol i epi a potem już tylko epiu przez dwa tyg),czy zakończyć cykl,odpuścić sobie ph i rozpoczć odblokowanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
Kutwa MAC kup sobie tauryne jak ci mówi 90% osób znających sie że to mięśnie. Back bumps bolą bolą nie tylko przy ruchach ale też przy lezeniu. ja np proszę dziewczynę by czasem mi po plecach pochodziła.

BYC I MIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2145
pogratulowac pomyslu laczenia orali w tym samym czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
podstawowe pytanie - jak profilaktyka na cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
Grubytur musiałem zrobić jakieś przejście z m drola na epi.A co do profilaktyki to:essentiale forte i hepatil brałem, do tego czosnek,cynk,vigor,glucosmina na stawy...Wszystko dopięte na ostani guzik.Problemy zaczeły się po świętach jak wszedłem na czwarty tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
odstaw m drola zwiększ essentiale forte, epi bym spróbował dalej jechać.
wina leży po stronie m drola, a epi 2 kapsy dziennie to nawet nie poczujesz działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
to nie sa przypadkiem buck pumps'y.
to jest bol miesni plecow, czasem poprostu tak puchna od zwwyczjnego schylania sie czasem lekkiego sprzatania czy zamiatania, ze az bola. tauryna kilka gram dziennie i pewnie przejdzie.

co do bolgotania to nie wiem co to pewnie efekt brania m-drola, jakies prozdrowotne rzeczy na zoladek. dla pewnosci moga byc badania asplat i alat.
al ja bym sie zastanowil nad tym bolem czy to plecy, czesto ludzie myla je nerkami zwlaszcza na cyklu.

BYC I MIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
ja bym kontynuowal cykl obserwojac bacznie to cos sie dzieje, najpierw kup tauryne daj pozadna dawke z dwa trzy dni i sie przekonasz.

BYC I MIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
To mogą być backpumsy ale nery też mogły da o sobie znać miałem podobnie przeczytaj sobie mój temat - skutki uboczne po m-drolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
na mdrolu to o wszystko trzeba dbac, ale warto
moga byc nery ale sadze ze to predzej buckpumpsy, ale trzeba to sprawdzic

BYC I MIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
moze cos z jelitami,ja na oralach mam objawy IBS ,przechoda z odstawieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Nie wiem po co wy faszerujecie sie tym badziewiem..? Nie lepiej normalnie przykoksowac jak czlowiek?Bez kombinowania?

(ON)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym najlepiej połączyć Winstrol ?

Następny temat

libido!

WHEY premium