SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki prohormon h-drol czy epi dla sportowca???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 429
będzie to mój pierwszy cykl.zależy mi głownie na sile i naprawde dobrej jakosciowo masie.Jestem koszykarzem wiec nie moge stracic dynamiki a chcialbym ja nawet polepszyc.wzrost ~203 waga ~105.staz na siłowni 5lat choc nie sa to cwiczenia typowo kulturystyczne.Proszę o odpowiedź osoby,które miały styczność z PH.

I Love this game

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
maly w NBA tam gh walą głównie inni sportowcy niż kulturyści maja prze***ane bo mają niespodziewane kontrole dlatego to byłby najbardziej prawdopodobny scenariusz bodajże w MLB i NFL nie mają kontroli wogóle to walą co chcą

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-02-24 12:44:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3974
Chyba juz jedna rozpiske dostales z tego co pamietam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 429
źle pamiętasz!!nie dostałem żadnej rozpiski.Miałem jeden temat lecz moje pytania zostały bez odpowiedzi.Poza tym zdecydowałem się na PH.W tamtym temacie koledzy doradzili mi oxandrolon i to była cała ta rozpiska o której mówisz,chyba że mnie pomyliłeś z jakimś kolegą po fachu:)

I Love this game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
moze Epi, dobre na pierwszy raz, masa umiarkowana, dobrej jakości, czy nie stracisz dynamiki? nie wiem
wg schematu
1 - 30mg
2 - 40mg
3-6 50mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 429
dzieki za przedstawiony schemat.Miałem zamiar brac wlasnie kolo 6 tyg.Wiadomo ze jesli zalabym sie woda i gwaltownie przytyl to strace na dynamice,ale jesli to beda dobrej jakosci miesni to nawet te pare kg nie powinno zrobic roznicy

I Love this game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
2 puszki potrzebujesz, daj cos na watrobe bo jednak to metyl, na stawy cos daj bo wysusza i moze byc problem, na PCT dobry booster tescia np. Novadex gaspariego
masy na tym duzej nie bedzie, wody mało, ale jakosci dobrej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 429
na stawy flexit drink z nutrend moze byc??a co do boostera to zaczac nastepnego dnia po cyklu???a co sadzisz o h-drolu??

I Love this game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
boostera tak jaj napisales, flexit, h-drol - nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
epi suszy stawy podobnie jak wino do tego back pumpsy czasami występują zrób jak miałeś zrobić w poprzednim temacie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 429
Wlasnie troche boje się o stawy.Tylko,że poleciles mi oxe.Pewnie bylaby najlepsza,ale bardzo ciezko mi bedzie dostac ja oryginalna,wiec juz wole PH niz jakies scierwo.

I Love this game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
mi pomogly mega dawki glukozaminy ale nie gram obecnie w kosza, nie obciazam dodatkowo stwowo bieganiem. spotkalem sie z teoria, ze powyzej 100kg sie nie biega, z racji na obciazenie stawow (oczywiście na sucho, bez srodkow typu wino, epi) ale nie wyobrazam sobie NBA, tam chlopy lekko ponad 100kg maja, ale nie wiem jak sie chronia...
powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOLVADEX i PROVIRON w czasie cyklu

Następny temat

cidoteston czy sustanon

WHEY premium