SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MP do lat 18 Władysławowo

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22234

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 297 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4320
znowy w Gostyniu....bez jaj,,,,,,już pomijam warunki noclegowe,,,nie ma gdzie się przenociwać,,,to nie rozumię faktu jak na Pucharze Polski na jesień było na trybunach z 20 -tu kibiców,,,Darek a dlaczego np ,,,,nie u was w nasielsku,,,,,,,,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 297 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4320
przenocować miało być :o)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Letis, przegraliśmy rywalizację z Kościanem/Gostyniem, na otarcie łez dostaliśmy MP juniorów 20/23.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2122
no to jnedziemy będzie extra 22 osoby z nasielska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2122
nie wiem co jest ale non stop wchrzania mi się jakaś niechciana wypowiedz więc ta poprzednia jest nie na temat.
A co do nowego sącza to nie byliśmy tam jeszcze więc może się zjawimy. Dziękujemy za zaproszenie niech góralki się szykują hej!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
od nas do gór jest 100 kilometrów ale niech będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 297 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4320
Marcin,,mam pytanie,,,wysłałeś po te koszulki zam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
wysłałem 4 przedwoczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
podobno ....w tym roku organizatorzy pp w wl w Gostyniu będą mieć dyplomy z lepszego gatunkowo papieru ...i może dlatego :) (bo z tego co pamiętam to tylko takie trofea tam były :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 297 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4320
pewnie tak,,,i ciekawe cze dosłali ludziom zaległe puchary bo kilka brakło chyba,,,,heheheheheeh
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy

Następny temat

odejscia - jak?

WHEY premium