SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MP do lat 18 Władysławowo

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22232

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812


wyniki

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1986
moniis
czesto bywało tak, że w kategoriach wagowych było mało zawodniczek czy też wcale, a tak przynajmniej jest jakaś rywalizacja
Co do wyników to z tego co wiem były wyższe niż 45kg,
a nawet ~45 kg to ładny wynik jak na młodziczki ( mam tu namyśli te lżejsze kategorie)
_________________
Lukaso171
oczywiste jest, że w takim przypadku "koksiarzowi" odbierany jest tytuł i nagrody. Nawet jeśli jak napisałeś "wiec troche zamieszania moze byc" najważniejsze jest, aby wygrywano sprawiedliwie, a nie przy pomocy niedozwolonych wspomagaczy...
__________________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 251
witam.. mógłby ktoś podać czytelniejsze wyniki dziewczyn?? z góry wielkie dzięki..
pozdrawiam

go hard or go mama
ll---ll for all

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1360
na stronie chłopaków z Nasielska są dokładniejsze wyniki, zobacz na stronie wcześniej jest podana strona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Za rok zawody beda tez w czerwcu ?? Jak mam 18 urodziny w kwietniu a zawody sa w czerwcu to moge brac udzial ?? Brany jest pod uwage tylko rocznik czy dokladna data urodzenia ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 251
niee jeśli chodzi o zmieszczzęnie się w grupie wiekowej to pod uwagę jest brany tylko rocz. w tym rzypadku za rok jest to rocz. 1991.
Na stronie chłopaków z nasielska są tylko wyniki chłopaków jak dobrze widziałem.

go hard or go mama
ll---ll for all

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
Burniasty
ale ja mam na myśli wyższe kategorie, w których dziewczyny cisnęły po 40 kg... fakt, w tych lżejszych dawało to rywalizację, ale w cięższych... wybacz - wątpię, żeby ktoś wierzył w to, że te dziewczyny mają możliwości na rywalizację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1986
Tak zgadzam się z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
No ale ja wlasnie jestem z rocznika 91. Za rok 23 kwietnia bede mial 18 urodziny a zawody sa w czerwcu. Wiec moge brac udzial czy nie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Mozesz

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy

Następny temat

odejscia - jak?

WHEY premium