SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MP Szkół Średnich w TS i WL-ZAMOŚĆ 11-13.02.2011

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
berie bardzo się mądrzysz. Zdecyduj się w końcu o swoim starcie i nikt Ci nie każe startować w zawodach organizowanych przez związek.Wolny wybór.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Odnośnie startu w Mistrzostwach Polski Szkół Średnich będzie można wystartować posiadając Licencję uczniowską jednorazowa (gdy nie posiada innej Licencji PZKFiTS) koszt 20 zł. Organizator wykupi je prawdopodobnie dla pierwszych 50 zawodników, którzy się zgłoszą i podeślą wypełniony druk o licencje a na pewno start będzie się opłacał. Poszczególni zawodnicy będą reprezentować swoja szkołę a nie klub.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 360
zawodnik startujący musi przyjechać z opiekunem?? mam tu na myśli nauczyciela WF-u lub wychowawce. Czy można przyjechać samemu i wystarczy że pokarze się ważną legitymacje szkolną??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8405
witam wszystkich,licencję można wykupic jednorazową na osobę fizyczną,trzeba będzie wypełnić specjalny formularz,dwa zdjęcia,pismo ze szkoły,że jest się uczniem,zaświadczenie od rodziców że wyrażają zgodę,zaświadczenie od lekarza.Ja podpisze taki papier dla Związku,że na czas zawodów będę waszym opiekunem,wtedy nie musicie brać ze sobą nauczyciela w-f ze swojej szkoły.Niech wszyscy na tym forum wypowiedzą się odnośnie jednej kwestii,czy lepiej zebym wykupił licencje pierwszym 50 zawodnikom,czy lepiej kupić więcej dżywek na nagrody...pierwsze 3 miejsca w kazdej kat wagowej mają dostać odżywki?czy możę robimy tak,ze pierwszych 6 z najlepszym wilksem i wtedy bym dał naprawdę konkretne nagrody!!!TO SĄ ZAWODY DLA WAS,WIEC DECYDUJCIE!!!!
PS.Best Body Nutrition i Powerxsport-jak na razie dwie firmy zaoferowały swoje produkty,myśle żę bedziecie zadowoleni
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 644 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13498
Zdecydowanie lepiej zafundować odżywki, a nie licencje.

Co do tego kto dostanie odzywki to moja propozycja jest taka:

- jeśli całe podium z każdej kategorii wagowej dostawałoby odzywki to by wyszło, że aż 51 osób jest do obdzielenia co by pewno spowodowało, że nagrody są małe ( 8 kategorii kobiet i 9 kategorii mężczyzn według nowego regulaminu),

- jeśli by dostało tylko te 6 osób z podium wilksa to dla nich by było za***iście, ale myślę, że fajnie by było obdarować większą ilość osób, a nie tylko te 6 najlepszych( 3 dziewczyny + 3 chłopaków)

- myślę, więc, że najlepszym rozwiązaniem było by aby odżywki dostało 10-15 chlopaków i dziewczyn najlepszych wilksem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Wdług mnie lepiej ta kase przeznaczyć na nagrody niz wykupienie licencji. Jesli chodzi o nagrody to fajnie by było aby każdy medalista poszczegolnej kategorii dostał odżywke niz 6 os z wilks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50468
Hmmm jezeli ktoś naprawdę chcę startować to myślę że czy z darmowa licencja czy opłacana (20zł) i tak wystartuje
Acha no i mysle ze jezeli sponsor da nagrode rzeczowa to jednak bardziej bedzie sie promował niz zwykly podpisik na licencji

Nagradzanie:
Zależne od ilości $

Hmmm maja to być podobno zawody w ts i wl?

wiec wychodzi bardzo duzo nagród więc stawiałbym na formułę WILKS

Kobiety-przykra prawda ale jest ich zazwyczaj mniej;/
więc i mniej miejsc do nagradzania (top3)

Mężczyźni-zależne od ilości startujących ale hmmm 10%
wiec top 6/10

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
Może i ja wpadnę na tą imprezę Niewykluczone, że z paroma kumplami ze szkoły

Co do nagród to według mnie powinny je dostać osoby z najlepszym Wilksem, ale niech będą za to naprawdę konkretne nagrody Będzie wtedy rywalizacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja raczej też będę, ale jeśli będą koszulki, no to trudno nie mam po co jechać.
Trochę utrudniacie z tymi licencjami, ale rozumiem takie przepisy.
Moim zdaniem wystarczyłoby zrobić testy te od dopingu i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9270
wg mnie za pierwsze3 miejsca w kazdej kat wagowej powinny byc nagrody i dobrze byloby RAW startowac. Bo uczniom ledwo na suple starcza a co dopiero mowic o koszulkach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M.P Juniorów do lat 16 i Weteranów w WL Sosnowiec 05.02.2011

Następny temat

Pytanie do tych którzy orientuja się w datach zawodów benchpress

WHEY premium