SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOjzyQ DT - Mega Masowanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 279
No to zostane przy tym co Mi Volverine napisales. Lepszego treningu moze nie mam bo trening ja sobie sam ukladalem i przez 10 miesiecy to wyciwczylem co widac na fotkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1633
stary dziwi mnie tylko że wklejasz trening - swój czy nie swój , nie wiedząc jaki jest cel .
mijzy przerwę będziesz miał długą.
powiedz mi jeszcze czy jakaś suplementacja będzie.
bo ogólnie jeżeli nie to ten trening co tam dostałeś ujdzie, drugi trening na klatę w tygodniu może się składać ze sztangi na skosie w górę, wyciskania hantelek tak przy 25 stopniak (nie płaska lekko w górę, ale też i nie skos całkowity, tak pośrednio) i rozpiętki na bramie.

Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1633
zapomniałem jeszcze o super seriach - ma być hardcore to powinieneś o tym pomyśleć.

Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 279
No glownie teraz chce skupic sie na masie majac juz troche sily.
No suplementacje juz mialem ale to jest inna historia.
Mysle ze zostane przy jednej klacie bo skoro mam wyciskanie na wasko.
A o superseriach pomyslimy jeszcze.

Zmieniony przez - MojzyQ w dniu 2009-07-02 23:30:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1633
no fakt klata dostaje za***iście po dupie przy wyciskaniu wąskim że szok (gratuluje techniki, klata przy tym ćwiczeniu powinna pracować minimalnie). rób jak uważasz . acha i patrząc na zdjęcia łapki trochę zaniedbałeś - przedramię, bic , trica

Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 279
Zawsze w jakims stopniu pracuje, minimalnym bo minimalnym ale zawsze cos. Poza tym to jest masa wiec regeneracja musi byc.
No wiem, u mnie cos ciezko jest z lapkami, juz probowalem wielu rzeczy ale i tak rosna moznolnie w stosunku do tulowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1633
jeżeli podchodzisz do tego tak jak napisałeś , to zmień nazwę tematu bo hardcore to napewno nie jest. zainteresowałem się bo myślałem że chcesz zaszaleć , a tu trening dostałeś lajtowy i na niego przystałeś.
fajnie że ktoś Ci jeszcze napisał w tym treningu jakim ciężarem masz ćwiczyć w stosunku do maksymalnej mocy
pozdrawiam

Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 936
może pochwal się że niedługo wskakujesz na drugi cykl saa i że wcześniej robiłeś 16 serii na bica na jednym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
zero pojęcia, jak dla mnie poracha, no ale dobra niech dziennik trwa i może później będzie lepiej - teraz wiem dlaczego przeniósł się z K**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
trening spoko, aczkolwiek nie wiem jak w tych treningach jestes zaawansowany. obcialbym liczbe cwiczen i zwiekszyl liczbe serii. np. klatka 3 cwiczenia po 6-8 serii i masz hardcore. co tydzien inne cwiczenia/kolejnosc. i tak z kazda partia. jaki ma byc cel tego treningu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase suchego mięśnia, Co sądzicie??

Następny temat

kyr1 / lekka redukcja / 1wszy dziennik ;]

WHEY premium