SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJA PODZIEMNA SIŁOWNIA

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
To ja też postanowiłem się pochwalić swoim dziełem, które troche mnie kosztowało, ale warto było
Jakość zdjęc tragiczna ale za ciemno troche jak na zdjęcia telefonem





















Zmieniony przez - Matiz1908 w dniu 2010-08-25 20:59:33

"Pain is temporary, pride is forever"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Siłownia bardzo fajna zostawiam soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Fajna siłka ile masz obciążenia bo na zdjęciach widać pare dużych krażków?SOG

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
fajnie, podoba mi się to obciążenie kolorowe, SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Można się byczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8698
i telewizor nawet jest ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17746
Elegancko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest super! Wbijam SOGa na zachętę, świetny sprzęt, tylko ten sprzęt grający... eh tragedia A ten rower co masz, to domyślam się, że dorobiłeś ramę i ma działać jako rowerek stacjonarny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
Marcin 56 - W dużych krążkach mam w sumie 130kg i ok 70kg w małych.

Przemyski - Sprzęt oldschool za głośno i tak tam nie może być bo sąsiedzi płaczą, a rowerek na takiej jakby ramie i się śmiga w miejscu

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Silownia git^^ No ale sprzet audio rzeczywiscie oldshool...ja jak na swoim kinie zapuszcze radioparty to wszystko sie trzesie:P raz mi lustro spadlo^^ Sog za silke.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
Ja lustro mam na wkręty to tak łatwo nie przewróci sie ale jeśli o audi chodzi to musze chociaż coś skołować co płyty odpala bo Planetą i Eską już rzygam. 5 piosenek w kółko

"Pain is temporary, pride is forever"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkoholicy i ich power

Następny temat

Które hantelki kupić ????

WHEY premium