SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MODERATORZY DZIAŁU DOPING

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
1-zdecydowanie ED-tylko gdzie on jest??

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą

Pozdrawiam

kamel

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie to X-men, Gochan i 666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo Kain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Dzieki za glosy chlopaki, ale z calym szacunkiem - zastepowac Konga to ja nie zamierzam, bo jestesmy z innych bajek.Poziom Jego wiedzy i podejscie do tematu jest dla mnie nie do przyjecia,zatem poczekam, az wroci i z zainteresowaniem oddam sie sledzeniu postow kolegi.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Przede wszystkim chce podziekowac za moja kandydature, jednak musze podzielic zdanie x-mana. Z tym ze ja dodatkowo nie lubie odpowiedzialnosci bo w zyciu prywatnym mam jej wystarczajaco. Nie chcialbym pozniej, aby ktos wjezdzal na mnie ze nic nie robie. I tak w miare mozliwosci udzielam porad, i chyba bedzie lepiej jak tak zostanie.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Trudno Metrowiec nie chce. Proponuje: Gochan, 666

"w życiu trzeba tak robić żeby zrobić i się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak GOCHAN i 666 !!!

"Świat jest za duży aby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Ja bym chcial zeby moderatorzy poza poradami rowniez MODEROWALI-tzn. USUWALI WSZYSTKIE ODPOWIEDZI NIE NA TEMAT,po prostu pytanie -odpowiedz a nie pieprzenie o szkodliwosci koksu.Tak dzialaja inne forum np ,elitefitness czy musclemag.A jak Mateo i moderatorzy chca miec czyste sumienie to moze byc naglowek w dziale typu-informujemy ze jestesmy przecimko braniu sterydow bez zgody lekarza-moze to byc przyczyna problemow zdrowotnych oraz prawnych.Pozdrw.



Zmieniony przez - sebas101 w dniu 2002-05-08 23:37:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Wydaje mi sie Sebas101 ze troche tepawo rozumujesz. Wielu z tych ludzi nie ma pojecia ze sterydy szkodza nawet nie wie czym one sa, nie wiedza tez ze jest alternatywna droga. Takze ja widze tu sens w odradzaniu brania sterydow, a nie pisania bezmyslnych wypowiedzi wez tyle i tyle bo tak bedzie najlepiej.

666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co napisać

Następny temat

Prohormony

WHEY premium