SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA dla kobiet

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam takie pytanko, otoz jestem kobieta i jestem zainteresowana treningami MMA w toruniu, dzwonilam do trenera sekcji No limits, ale oznajmil mi iz kobiet nie przjmuja... powiedzmy, ze tego nie skomentuje, tak wiec czy sa moze w Toruniu jakies sekcje MMA gdzie moga trenowac rowniez kobiety ? z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 151
tak to czasem jest ze nie wszedzie przyjmuja kobiety. otoz z doswiadczenia odpowiem ze to jest bardzo trudny sport jak dla dziewczyny , mnostwo wyrzeczen i pracy, ale warto. Znalazlas juz jakis klub w Toruniu??

Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta - za słaba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie odświeżaj starych tematów a po za tym zapraszam tutaj - https://www.sfd.pl/Baza_klubów_Sztuk_Walki-f148.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 151
juz nie przesadzaj ze to az taki stary temat.....

Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta - za słaba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Młody też nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 151
mma i kobiety to nie sa zbyt popularne tematy a w odnosniku ktory mi podales nie znalazlam nic interesujacego , nie szukam klubu juz znalazlam, a pytanie bylo do kolezanki czy rozpoczela juz treningi:) kto wie moze w koncu znalazla klub w ktorym nie ma szowinistow trenerow

Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta - za słaba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze mówiąc to wątpię żeby ona Ci odpisała .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 151
moze i tak :) ale moze znajda sie inne dziewczyny trenujace mma i ozywia ten watek:)

Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta - za słaba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miejmy taką nadzieje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ervamatin power

Następny temat

jak odblokowac konto na wp??

WHEY premium