SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MK677

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
przybyl24 - jak nie masz badań początkowych to w sumie to taka pół relacja, nie do końca wiarygodna, szkoda:(. Też nie wierze w to całe mk ale fajnie jak by ktoś zrobił badania przed, w trakcie i po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Ech też zacząłem mieć wątpliwości co do tego, już po miesiacu brania. Peptydy pewniejsze mi się wydają. Co do MK to jedni mają igf podniesiony, inni nie. Ben wrzucił swoje, i.... miał z tego co pamiętam wysokie, ale w normnie:)
Cikawostka-Ibutamoren jest opisany na ENG wikipedii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3547
Póg mo thóin
przybyl24 - jak nie masz badań początkowych to w sumie to taka pół relacja, nie do końca wiarygodna, szkoda:(. Też nie wierze w to całe mk ale fajnie jak by ktoś zrobił badania przed, w trakcie i po.

A to coś zmienia myślisz że w wieku 33 lat miałem poniżej normy?Według Bena 30 mg mk miało działać jak 5j hgh :)Zobacz badania igf-1 po 5j hgh i odpowiedz sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Robie badania co miesiac nie zaleznie czy jestem on czy off. Zmienia, bo jak np na poczatku mialbys 150 a teraz 220 to cos tam zmienia, jakieś odniesienie jest, fajnie wiedzieć. A Ben i jego teorie z mk - powstrzymam się od komentarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61972
Książę-Jaśniepan
Więc skoro już jesteśmy przy podnoszeniu IGF/GH dziwnymi środkami. Ile ml potrzebuje GHRP6+CJC by bić 3x dziennie po 100mg (albo mcg:P) ??? Ciężko się doszukać, na stronce bio peptide nie było podanego stężenia, teraz w ogóle strona nie działa :/


cjc masz teoretycznie 5mg
ghrp 10mg
cjc potrzebujesz 2 sztuki/msc
ghrp6 1 sztuke/msc

odrazu ci mowie, ze sa lepsze polaczenia zamiast ghrp6-ghrp2
a najlepszy ipamorelin

sluchajcie jak to wasze mk z brawna pachnie, smakuje po otwarciu kapsulki?
na amerykanskich boardach pisza raz ze nie da sie tego przelknac, dwa pachnie intensywnie i tak samo smakuje
u mnie to sie zgadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3547
Fajnie jakby ktoś wrzucił badania mk od innego labu,może trafiłem lipne rozdanie od brawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3547
Dałem jeszcze jedną szanse mk home made będę miał pod koniec tygodnia to sprawdzę smak i zapach,a po 6tyg. igf-1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182521
Ja mam badania robione przed i igf 1 mam 259 norma 115-307 a hgh mam 0,08 norma 0,00-3,0 tak więc zobaczymy jakie zmiany po 1,5 miesiąca będą . Co do zapachu jest taki specyficzny ale nie by oddrzucał . Co do zrytych snów totalnie nie mam drętwienia nie mam ale sen na plus . Ale biorędopiero 2 tydz . Podobno mk rozkręca się 3miesiące .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"rozkręca" się 3 miesiące żeby zgarnąć 900pln
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182521
Moze i masz racje ale na 3 m jeszcze do przeżycia dla tego traktuje to jako eksperyment i robię badania przed w trakcie i po .z drugiej strony miało by to większy sens gdyby wiadomo bylo ze siedzi tam to co powinno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol 10mg dawkowanie

Następny temat

Pierwszy cykl test enan + meta

WHEY premium