SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ME w TS mężczyzn Nymburk 2004

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Ufff! Ale dowaliłeś Mr Lift Szymkowiakowi! Niech cię!... :)

Karola szacowałem na 870 kg, więc proszę mi tu nie zaniżać jego możliwego wyniku! Swoją drogą na jego miejscu zmieniłbym kategorię na stałe i rozwinął skrzydła. W 90-ce Karol jest za szczupły.

A cała drużyna miała naprawdę dobry start i dużo straciła na ostrym sędziowaniu. Na to ostatnie nie mamy wpływu, a wiadomo - z sędziami się nie dyskutuje, bo tylko można pogorszyć sytuację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
równiez chciałem pogratulować całej drużynie, trenerom i R. Szymkowiakowi za udany występ. Co do Krzyśka W. trzymam kciuki w jego sprawie w końcu to mój brat, no i jak mało kto poświęca się temu co robi.
ps. jakie sukcesy pozasportowe, swoich zawodników, miałeś na myśli ?

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
Hmm nie chce kablowac ,ale wszystkie diety poszly się j...ć a byly nie małe,a taki jeden z Ryk to dopiero model byla i matka i córka i mało a by się babcia załapala

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
no, że to niewyżyte chłopaki to wiedziałem ale żeby do tego stopnia !!!
ps. może mieliście kamerę ? pewnie niezły by filmik wyszedł.

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
Dzięki Panowie, za odpowiedzi, właśnie najbardziej mnie interesowała forma Karola, ważne że pozaliczał siady i wyciskanie, bo tego mu zawsze brakowało do szczęscia, ale pech go nie prześladuje i znowu ten grzbiet.
A nie wiecie czasem, PaRker, Lift, dlaczego Ukraińcy zrezygnowali z tych mistrzostw, chodzi mi o praktycznie całkowitą absencję, czyżby konflikt w ukraińskim związku, a może przygotowują wielki skok na drużynowe złoto na listopadowe MŚ i nie chcą ryzykować ewentualnych wpadek, czy ujawniać aktualnej formy zawodników?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
Do Kawki --->
Dlaczego nie pogratulowałeś naszym polskim trójboistom medali i drugiego miejsca w drużynówce, pomimo że żywo interesujesz się aktualną formą zawodników? Widać, bardziej zajmują Cię ich kontuzje niż sukcesy. Moim zdaniem to zwykła zawiść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
Badają ich przed startem i jadą tylko ci co mogą!

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Krótko przed wyjazdem, gwoli ścisłości. Stąd więc tajemnicze zniknięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak racja, a wogóle to kadrowicze nie piją, są świeci i żyja bez zarzutów jak na sprtowców przystało, szczegolnie Ci co reprezentują Ryki....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Daroo, nie gratulowałem, bo właśnie wróciłem z Irlandii i Szkocji, gdzie nagrywano film dokumentalny o Anecie, ale o tym później. Gratulacje dla zawodników. A niby czego miałbym zazdrościć i skąd miałaby się wziąć moja zawiść? Jako trener byłem i jestem spełniony w 100 procentach. Mogę współczuć jedynie Krzyśkowi, gdzie po raz drugi, z tego co jest mi wiadome, ma "problemy" z badaniami. Oczywiście nastąpiło to pod troskliwą opieką lifta.
Co do wypowiedzi lifta - wcale nie skaczę z radości, chłopaczyna jest dla mnie żałosny i żenujący zarzucając mi podawanie komukolwiek dopingu w sytuacji, gdy jestem jedynym trenerem, który nie zaliczył wpadki. Gwoli przypomnienia - rok 2001 lift również zapisał "złotymi zgłoskami" w swej karierze trenerskiej, zaliczając dwie wpadki na MP w Bydgoszczy i MŚ seniorów. Nudzi mnie już temat trójboju i smrodu, jaki roznosi się wokół PZKiTS. Szkoda tylko Krzyśka, któremu może grozić "dożywocie", szczerze mu współczuję i pozdrawiam go.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostawa Europy WPC

Następny temat

Wszystkiego najlepszego!!!!!

WHEY premium