SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

META czyzby FEJK ?help !!!!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1029
wg jakich badań? możesz przytoczyć, byłbym wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2133
Znajomy ma dostep do laboratorium w ktorym badaja mu zawsze wszystkie srodki,zanim wezmie je do obrotu pierw bada ile w nim jest prawdy,zazwyczaj bierze on po kilkaset butelek z kazdego rodzaju wiec woli zaplacic za badanie niz ma utopic tyle siana w gownie...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1029
moja zadziałała, pozytywnie mnie zaskoczyła. 30 dni, przez pierwsze 2tyg po 20mg dziennie, potem po 25mg do konca. 10 dni przed koncem cyklu zaczalem kreatyne - CM3 Treca (jablczan, 180kaps), po 12dziennie (wiec styknęło na 15dni gdzieś), teraz zwykly mono (mega caps olimp 1250mg) po 10tab dziennie. Odblokowywałem sie (mimo, ze niektórzy mowili ze nie trzeba) nolvą 20mg ED przez tydzień po cyklu. Na koniec cyklu ważylem 92kg, wiec przyszło ponad 6kg do przodu w 30dni, aktualnie po 16dniach od zakończenia cyklu waże ponad 90kg, siła zdecydowanie do przodu, masa spadła 1,5-2kg gdzies i juz nie spada. Ja polecam scana, ale jak wiadomo, róznie mozna trafic. na mnie zadziałało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
AutoRepeat Ty dalej swoje herezje prawisz... Jakie kilka setek z jednej dostawy? Co z tego, że zbada jedną dostawę jak druga, czwarta będzie lipna... Marketing. Obudź się

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2133
Nie bede tu sie z nikim klucil ani przedrzeznial bo to nie o to chodzi.Ja wiem swoje a ty swoje,niech bedzie ze masz racje ;)
zakonczmy juz ten temat tzw herezji :D pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
autorepat farmazony ci wciska ten twoj dil a ty wierzysz, nie praktykuje sie czegos takiego, bylby bardzo czestym klientem takiego laboratorium i mysle ze predzej czy pozniej zainteresowałby sie tym policja

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
ale jak to?
otwierają te butelki ? przeciez potem otwartej juz nikt nie kupi co ty w ogole gadasz źą

Zmieniony przez - mjś w dniu 2007-12-14 19:32:52

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
prv_87 to już ni chodzi o ten aspekt. Bo znaleźć osobę która to zrobi po cichu zajęłoby trochę czasu, ale byłoby możliwe. Tutaj bardziej idzie o fundusze jakie trzeba wyłożyć na taką skalę jaką opisuje kolega wyżej. Jest to nierealne.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
nie no koszty takiego przedsięwzięcia sa wiadomo głownym argumentem swiadczacym o tym ze on gada głupoty, ale kwestia tego ze byloby to dosc ryzykowne tez wydaje mi sie prawdopodobna. chodz wiadomo ze to farmazon wszytsko

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2133
sam jestes farmazon i gadasz glupoty.nie******le glupot i wyobraz sobie przedsiewziecie na pare stow kola,niesprawdz towaru i poplyn...
juz sie ****a czepiac niemacie czego,z zazdrosci to piszecie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa lepsza Omka!

Następny temat

Czy dobry nolvadex??

WHEY premium