SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

META 2 TYDZIEŃ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2145

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11909
jakie z ciebie ektomorfik jak w pasie masz 89 cm przy 63 kg......widać ,że dieta kuleje odpuśc SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 608
sory mialo byc 99
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 608
a jesli chodzi o mete to nie walek bo na osiedlu duzo kumpli bieze z malaya i rosna w oczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11909
coś kombinujesz i wpisujesz nie prawdziwe dane a jak masz przy 63 kg 99 w pasie to chyba w ciązy jesteś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 608
no nie jestem w ciazy ale bebech troche mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11909
to tym bardziej odpusc sobie SAA bo meta+słaba dieta da ci tylko wiecej fatu i nic wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahah ogarnij żarcie, bez żarcia to możesz sobię mete jeść jak tictacki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 608
ja nie prosilem o to zeby ktos mi mowil zeby brac czy nie brac saa, ja juz zdecydowalem, chce tylko wiedziec czy przez kolejne 2 tygodnie rozkreci sie cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11909
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Nic się rozkręci bo nie ogarniasz podstaw. Towar może być legit ale na Ciebie nie zadziała.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcjaaaaa na maxa ile psycha pozwoli ;p

Następny temat

prop + winko pytanie odblok??

WHEY premium