SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

META

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645
kolego twoja ostatnia wypowiedz }:- zacznij na start od kreatyny jak już zaczniem od mety potem musisz mieć niezłą psych zeby nie wrócić do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645
sorki zamiast }:- miało być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 666
Mysle ze dam rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 666
Czy wystarczy jak po cyklu zjem 6 tab clomifenu jedna dziennie?

Zmieniony przez - KSA1962 w dniu 2008-01-22 22:10:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645
Dlaczego odrazu meta zacznij od kreatyny zobaczysz jakie bedziesz miał efekty bedziesz bardziej zadowolony i zdrowszy. Moim zdaniem bez sensu jest teraz brać metke przyjdzie ci z 6 -7 kg a po kreatynie przyjdzie (jesli to twój 1 cykl) 5 kg warto zaczynać branie koksu za 1-2 kg ZASTANÓW SIĘ DOBRZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
jak brac mete ile tab dzieńnie prosze o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645
NAJPIERW ANKIETA POTEM POMOC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
ja cwicze józ 12 miesięcy i jade cały czas na odrzywkach kreatyna + gainer+ glutamina wziołem się za mete zjadłem 36 tab i ic nie widze tylko sie większą dostałem a masa jak było na począdku braem 3 tab na dzień teraz biore 4 tab na dzięn pomuzcie i jak rozpisac tab żeby dostac większa mase mięsniową mam wzrostu 178 wiek 18 lat waga 72 kg na klate brałem podczas ostatniego cyklu zodzywkami 70 kg i co zrobiżeby dostac większą mase mięsniową mam 150 tab mety i po cyklu z mętą po jakis 4 miesiącach zakupic winko jak myslicie a po cyklu z metą mam kreatyne cel pump i białko gainer bolic 6000 1 kg prosze o pomoc z góry dzięi pozd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
i po 36 tab dostałem większą siłe a masa stoi w miejscu i niby tak ta popular meta działa to ja dzięki zanią bo mi chodzi o masę mięsniową i poradzili mi na pierwszt cykl meta i meta do dupy jak tak dalej będzie to niepolecam tego gwna bo józ mnie watroba zaczyna pobolewac ale mam sylinarol i rapacholin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
dawidddddd przeciez pisze że mam staż 12 miesięcy na siłowni przez ten staż w***ał...em chyba z tone tych durnych odrzywek co cykl odzywka bya standardowo to kreta + gainer mam 18 lat waże 72 kg w łapie mam 34 klata 95 cm na klate podczas ostatniego cyklu z odrzywkami brałem 70 kg i dale dup...a udo 52 cm mam 178 cm wysokości i wszystko i teraz wasz prosze o ocene i o rozpis tego gówn,,a czym jest ta meta prosze ok pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PCT + insa

Następny temat

Puchniecie

WHEY premium