SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGACE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z innej beczki-
chętnie bym się tego napił ale nie znam leczonego nosiciela,stąd to pytanko:jak to załatwić???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
podobno mozna kupic bez recki ktos na forum pisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5619
panowie ja zalatwiam u tego samego dila co soczek ;] jeddnka wezme 1 butle i po tygodniu przerwy prop :D

Jesli Ci pomogelm daj Soga ;]

http://s2.onlyfight.pl/info.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
justine197 - uważasz ze na megace da sie przy odpowiedniej diecie zrobic forme startowa ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bez Rp ciężko dostać, zresztą na 100% może dadzą a to kosztuje.

justine najprościej do rodzinnego niech wypisze. Tanio i bez kombinowania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
rodzinny nie wypisze. megace jest przepisywane wyłacznie ciezko chorym ludziom rodzinny napewno nie wypisze. Jest jedna opcja tak jak pisałęm wczesniej miec kogos w przychopdni kto ma wglad w archiwum znalesc ciezko chora osobe i wypisac syrop na nia innej mozliwosci nie ma. Chyba ze masz kogos kto w hurtowni pracuje farmaceutycznej ale watpie zeby ktos sie narazal dla 1 syropu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
****a sie da na megace zrobic a nie forme startowa, to srodek typowo dla ekto bo endo moze takie cycki zlapac, ze przez dwa lata bedzie sie meczyl zeby lipo zlikwidowac
dobry na letnie upaly jak ktos jest na bombie, z tym apetytem tez nie ma co przesadzac bo nie jest konski a jedynie nie ma sie uczucia sytosci i mozna w******lac ile wlezie, duzych dawek nie bralem bo i nie bylo takiej potrzeby, troche fatu nalapalem, teraz taki anorektyk pil syrop, 8 kilo w przod i sadlo sie pojawilo a wczesniej tylko skora naciagnieta na kosci, sadze ze ***aniec pt megace ze zwyklego twarozka potrafi wyciagnac niewiele bialka ale fat to caly ci wcisnie w organizm
bez lekarza tez sie obejdzie, ja kupilem bez kartki ale zaplacilem 100% (przez znajomego) czyli prawie 2x tyle co stoi na czarnym rynku

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2008-09-06 00:51:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
axion mało wiesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473


z tego wszystkiego przypomnialem sobie, ze mam jeszcze ten wynalazek
marka laptopa zamazana bo bedzie zaraz, ze to reklama


Zmieniony przez - irko123 w dniu 2008-09-06 01:17:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
krzykacz ja znam aby te mozliwości plus to co irko123 napisal ze bez recepty mozna dostac ale koszt powyzej 240 zł wiem bo pytałem w aptece jak brałem pare syropów na racepte 6.5 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aga

Następny temat

organon argentyna

WHEY premium