SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAgnum 8000

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Witam mam takie małe pytanie.... Waze 75kg.. mam 39cm w ręce.. i pytanie brzmi czy jesli Bym sobie zakupił magnum 8000 to czy on by mi jeszcze dał cos masy czy juz raczej nie przy mojej wadze głównie chodzi mi o to czy By urosnoł coś biceps tak d o ponad 40cm.:d Jesli ktos z was miał taką sytułacje jak ja i zjadł tego magnuma to napiszcie mi czy mieliscie duze efekty czy taki sobie.. głównie w cm:D Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
witam
Wszystko kolego zalezy od diety jak jej niemasz to juz smigaj na szybkosci do działu odzywianie
1

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
edit:
MAgnum to zarcie w prochu bierzezsz je do uzupełnienia brakow w diecie

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
no minimum 5 posiłków dziennie.. jem.. ogulnie duzo jem nie jestm gruby na brzuchu .... A jem to takie zeczy na białku wenglowodany.. i takie wszystko co potrzebne ale rozmaawiałem z gosciem na siłowni to on mi mówił zeby duzo jesc.. to sie urosnie a jak go zapytałem o diete to mi mówił ze na prawdziwom diete to by cie nie było stac.. wiec nei wiem .. Doaradz mi czeg oduzo jesc a czego mniej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Ale czy t o cos daje w masie.. ?? Kolega to jad. to mu przyszło 3cm. i ma teraz 38 :D:D A ja sie głównie pytam czy przy mojej rece 39cm przyjdzie cos jeszcze w góre czy juz bedzie reka stac a cos innego rosnąc.. A tak na oguł to ja wszystko cwicze zeby nie było ze tylko rece.. :D:D:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
głównie rozchodiz mi sie o to.. Bo ogulne wypowiedzi na forum są ze magnum duzo daje ze ktos go tam zjadł i mu tyle przyszło a diety wogule nie trzymał i pytam sie czy to jets mozliwe czy tylko tak sciemniają...A jelsi ktos z was jadł to niech powie jakie miał efekty i po jakim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
ale nie wystarczy jesc duzo tylko jesc to co trzeba musisz wyliczyc sobie zapotzrebowanie kaloryczne i ułozyc diete bo powaznie bez diey ani rusz
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html


czytaj

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Fajne.. tylko ze ja nie potrafie sobie wyliczyc bo ja nie wie mo co chodzi.. :D:D w tym wszystkim wyliczaniem i temu nigdy sobie nie potrafiłem ułozyc diety..:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
yyyyy mama niech ci wyliczy jak sam nie potrafisz ile ty masz lat kolego przeciez ja Ci nie bede wyliczał niechce mi sie moze ci jeszcze dup** podetrzec zart oczywiscie

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
I temu zawsze mówiłem Ze pier..... całą diete..:D:D Wazył 61kg w wrzesniu a teraz waze 75kg i wcale bez zadnej diety Duzo jadłęm i odrzywki jadłem :D I jakos grubłem :d i mam dopiero tyle co miesiąc temu skonczyłem 17 lat NIewiem moze to okres dojzewania.:D:D: LOl D: Powiec mi tylko czy jesli bede duzo jadł białka.. i takich innych zeczy i tego magnuma to mi to cos da czy nie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
zostawie to wszystko bez komentarza bo nie moge juz z tobą !!

"Bez masy nie ma siły"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ją wkońcu dawkować??

Następny temat

Jak podzielic Vapora?

WHEY premium