SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARCO HUCK - EMILIO RAMIREZ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2579

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434088
Już 29. sierpnia na gali Sauerland Events w Halle na Gerry Weber Stadion, dojdzie do walki o pas mistrza świata WBO wagi cruiser. Na przeciw siebie staną mistrz świata WBO, Victor Emilio Ramirez i pretendent do tytułu, Marco Huck.

Transmisja gali w Halle - na żywo w Polsacie Sport od godz. 18.00.

Victor Ramirez wejdzie na ring jako aktualny mistrz świata! Czy w takim wypadku on jest faworytem?


Zapowiada się ciekawy pojedynek, widziałem kilka pojedynków Hucka z mniej wymagającymi rywalami, którzy zazwyczaj padali bo szalonych atakach Niemca Z Ramirezem wcale tak być nie musi, ale jeśli walka będzie na pełnym dystansie to pewnie Huck wygra, wkońcu Sauerland robi galę

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-08-24 23:22:30

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 455
Jak to powiedział Andrzej Kostyra komentując jedną z walk - to już by Steve Wonder lepiej by wytypował wynik.
Gdyby coś takiego wyszłoby w walce z Adamkiem to nie jestem pewien czy ta hala by do dzisiaj stała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Hmm sam nie wiem co sądzić o tej walce, Hucka widziałem w kilku pojedynkach jak również Ramireza, Huck stracił w moich oczach po walce z USS, był i jest przeceniany przemawia za nim głównie siła fizyczna i oczywiście ściany, kiedy trafia na gościa który trochę myśli w ringu i jest cwaniakiem ringowym to Marco jest bezradny, traci siły, ogólnie jest średni technicznie. Ramirez natomiast to twardziej potrafi złapać w drugiej części walki oddech i ostro idzie do przodu. W tym przypadku jeżeli kapitan Huck nie będzie miał wpadki to przychylam się do zdania wikta i sądzę że Marco wygra na punkty po wyruwanej walce a stajnia Sauerland z pewnością mu to ułatwi... Aczkolwiek w tej walce wszystko będzie możliwe oby dwoje nie odpuszczają i na pewno nie jedno przyjmą.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Też stawiam na Hucka. Moim zdaniem wygra jednak na punkty. Jak życie pokazało brutalna siła często wystarczy na nawet dobrych bokserów, a Ramirez specjalnym wirtuozem nie jest, a pas wygrał szczęśliwie, niejednogłośną decyzją sędziów. Ponadto Huck ma też dobre przyspieszenie, jedyne co można mu zarzucić to to, że ciężko go opanować. Jeżeli Wegnerowi uda się opanować jego temperament to zwycięży. Stawiam 90% na Hucka.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 189
Ramirez już raz sprawił niespodzianke pokonując wielkiego prospekta Alexeeva. Huck może być jego kolejną ofiarą i obym sie nie mylił bo nie lubie tego niemca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434088
oglądaliście? Huck wygrał jednogłośnie na punkty, wg mnie nie słusznie, jedynie ostatnie 4 rundy należały do Niemca, resztę sędziowie powinni zaliczyć Argentyńczykowi, poza tym Huckowi odebrano przecież 2 pkt za ciosy po niżej pasa

Sauerland ponownie udowodnił, że na jego gali, zawodnicy z tej grupy nie przegrywają

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2680
Na razie po obejrzeniu walki nie mogę się zdecydować: śmiać się, czy rzucać hooyami na kolejny oszukańczy werdykt sędziów.

Huck ma pas mistrza świata. Z tak uczciwym sędziowaniem, każdy z nas miałby szansę.

Zmieniony przez - Śpiewak w dniu 2009-08-29 23:45:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Dla mnie farsa.Ramirez niczym nie ustępował Hookowi. Niestety miejsce walki nie pozwalało na postawienie innego werdyktu. Poczekali by chociaż do ogłoszenia a nie cały team świętował już przed ogłoszeniem. I jak dla mnie z dupy punktacja. Wynika z niej że Ramirez przegrał wyraźnie , ja bym akurat polemizował.

Zmieniony przez - Time2Die w dniu 2009-08-29 23:54:53

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Jutro obejrzę walkę, bo niestety wypadły mi urodziny kuzynki i nie miałem możliwości to postaram się wypowiedzieć. Z tego co widzę, nie będzie jednak o czym polemizować. Tego można było się spodziewać, jednak sądziłem, że Huck poradzi sobie wyraźnie z Ramirezem.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434088
Braki Hucka został dziś obnażone, obrona i klincz to nie są jego najmocniejsze strony

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Ramirez też był od niego kondycyjnie(siłowo)lepszy

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Oglądałem, i powiem jedno ŻAL! Walki o pasy nie powinny być organizowane w Niemczech tam oszustwa i wałki są już chyba na porządku dziennym, Ramirez cały czas wywierał presje na Hucku, dodatkowo Marcko miał odjęte punkty za ciosy poniżej pasa. Facet ma bardzo słabą kondycje robił mocne zrywy i krótkie serie po czym wieszał się na Ramirezie i klinczował. Tam już wszystko było wiadome po gongu, na wszystkich Niemieckich gębach pojawił się banan i zaczęły się powolne gratulacje dla swego pupila. Huck podobnie jak kiedyś Tiger przed ogłoszeniem wyniku wchodził na liny w każdym narożniku i unosił ręce w geście zwycięstwa. Był taki moment kiedy Emilio chciał go z tego narożnika ściągnąć bo z pewnością domyślał się co się święci. Punktacja jaką zobaczyliśmy naprawdę prosi się o pomstę. Jestem natomiast pewny ,że nasz Adamek pozamiatał by ring tym całym Huckiem...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod bjj

Następny temat

Savate - dyscyplina sportowa z atakami na kolana?

WHEY premium