SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MALTODEKSTRYNA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
ale niekazdy potrafi w siebie wcisnac KILOGRAMY pozywienia..

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, albo nie kazdy ma tyle czasu zeby jesc caly dzien :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a spytaj sie moze co robimy w zyciu? byczku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
a sadzisz ze ja leze ? bez sciemy robie na 1,5 etatu plus druga praca i sam gotuje i wiem jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
domyslam sie, ale ja nie mam mozliwosci gotowania sobie tego czego chce i tyle, duzo latwiej bedzie mi wypic 80gr malto niz gotowac torebke ryzu (2 raz w tym dniu) i kombinowac z czym ja zjesc bo nie kazdy ma tak dobrze ze cycki kurzece jada 3 razy dziennie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
jak ktos nie ma czasu na jedzenie to niech idzie grac w ping ponga a nie pakuje !
a glukoza, maltodekstryna i inne to wszystko cukrowe smiecie, przynoszace wiedcej szkody niz pozytku.
w/g mnie nalezy calkowicie zrezygnowac ze wszelkich carbo, gainerow i innych cukrowych smieci, podnosxzacych nagle ( destabilizujacych ) poziom insuliny, wprowadzajacych chustawki glikemiczne i przyczyniajacych sie po latach do licznych chorob metabolicznych, ukl. sercowo- naczyniowego.
pozdr
mc

ps
kiedy wreszcie przestaniecie dawac sie oglupiac tymi "cukrowymi obietnicami"
ile tych kitow jeszcze polkniecie "na mase gainer"
na "do transp[ortu kreatyny glukoza "
a zastanawiacie sie co sie dzeje obok ?

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a kto powiedzial ze ja pakuje? wydaje mi ze 80gr malto dziennie to nie jest jakis tam wielki problem dla organizmu, w sumie podobne skladniki sa w chlebie itp rzeczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
no wiec widzisz sami glowa muru nie przebijemy

p.s wywaliem carbo jak rozmawialismy i przed treningiem lykam banna a po treningu bialko z platkami pszenymi niski tluszczy i blonik



Zmieniony przez - qazar w dniu 2006-12-28 22:05:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie?

Następny temat

Co o tym sadzicie ???

WHEY premium