SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M3 Creatine, hmb, glukoza i białko

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
Polecam Gainera MCT

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
Nie ja juz zrezygnowałem z białka ale jak zobaczyłem ze mozna by go kupic za 130zł i to 80% to az sie zacząłem znowu zastanawiac

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
..najlepiej rozpisz nam jak wygląda twoja dieta ..zobaczymy jak wyglądają twoje ew braki składników odzywczych i doradzimy co bedzie najlepszym rozwiązaniem dla ciebie


..jesli np jesteś ekto .. i zalezy ci na masie to bierz gainera !!

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
cipeta kupujac okolo 1000 gram bialka lub 3000 gram gainera obie odzywki starcza Ci na taki sam okres czasu jesli zalozymy ze bral bys jednego i drugiego tyle samo porcji na dzien!!!

wszystko wiec zalezy od brakow w diecie - to jest najwazniejsze
a nie to co mozna kupic taniej i wiecej

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
no tu sie troche niezgodze poniewaz kazdy wie ze Gainera bierze sie wiecej niz białka. Kupujec 3000Kg gainera pisze ze jest tan max 50 porcji a w tym białku hiteca jest 100 porcji .czyli jak by niepatrzec wystarczy na dłuzej. A propo diety to jedyne czego moge nie miec dopasowanego na maxa to białko. Weglowodany jest łatwo uzupełnic a ja z nimi niemam problemów. a nawet gdy by trzeba było to moze kupie Carbo. Tak ze według mnie powinienem wziasc to białko a według was

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież mówiłeś, że nie masz problemów z dostarczeniem białka z diety. Nie przesadzaj z białkiem bo jak mówiłem wcześniej przyśpiesza ono metabolizm . W ostateczności możesz kupić 1kg białka i uzupełniać diete w dniach, w których nie potrafiłbyś dostarczyć odpowiedniej ilości z pokarmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
cipeta18 dobrze piszesz ww jest łatwo dostarczyć odpowiednią ilość z diety .. a z bialkiem są problemy ..więc jak tak uważasz że to dla ciebie bedzie lepszym rozwiązaniem to oki carbo także możesz zakupić przyda się po treningu !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
ok dzieki. A jak bym kupił jeszcze Carbo to ile go kupić, po ile brac i w jakich porach

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
z tym gainerem chodzilo mi o to ze majac 3000 gram gainera i biorac go 100 gram dziennie oraz 1000 gram bialka i biorac 30 gram dziennie wychodzi na to samo

Carbo bierz tylko po treningu w ilosci okolo 50 gram

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
no ja wiem ze tak jest ale białko tego hiteca ma 100 porcji czyl duzo. I biorac do 2 razy dziennie to wystarczy na 50 dni

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA+HMB

Następny temat

cenny hurtowe nowych produktow?

WHEY premium