SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MŚ w Trencin!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
niunio -> wcześniejszy post z Vejle ten który założył mr lift został usunięty przez Metrowca, a ten, w którym dyskutowałeś z Kawką to nie wiem.
Wszystkie wypowiedzi (poza kłótnią) z poprzedniego posta o MŚ w Vejle przeniosłem do drugiego, ponieważ metrowiec jako moderator uprzedził mnie że skasuje cały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
darooo - wielkie dzieki za rozkład jazdy

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Odesłałem cię, Niunio, do PZKFiTS, bo tam otrzymasz dokładną odpowiedź na swoje pytania i jakieś wyjaśnienia. Poza tym w tamtym temacie głosy krytyczne są dobre o ile coś wnoszą. Uprawianie typowo polskiego narzekania nic nie zmienia a wprowadza ferment, niezależnie gdzie ono się odbywa. A skoro tyle się opisałeś, więc coś cię boli i widzisz usprawnienia. Skoro tak, to po co dusić je w sobie skoro skorzystać na nich może więcej osób?

Szanuję twój punkt widzenia, ale jest on niepełny. Gdyby trener kadry stwierdził, że czuje się obrażony (pkt. 1.) to post zostanie skasowany (czasami wydruki takiej lub innej strony pojawiają się drukiem w Związku). A dopuściłeś się pewnych nieścisłości.

Nie napisałeś, że na 7 wymienionych medali 3 są bezpośrednią zasługą obecnego trenera (być może z niewiedzy, ale odpowiedź dostałbyś od podmiotu swoich postów). Te trzy medale były uzyskane, mam nadzieję, inną drogą niż ujawniona przez Malutką w skowanym temacie. Poza tym nie przeanalizowałeś poziomu sportowego tamtych zawodów i obecnych oraz faktu, że wiele zawodniczek zrezygnowało z uprawiania trójboju pod koniec roku 2000, a nie było ich następczyń.
Nie napisałeś, że zawodniczki mają lepiej niż kilka lat temu bo jest kilka obozów w roku, ostatnio dwutygodniowy, że wtedy duża część najlepszych zawodniczek musiała jeździć na własny koszt, teraz jeździ głównie na koszt Związku. Nie porównałeś osiągnięć na tle innych dyscyplin. Na ten temat możemy zresztą podyskutować - prywatnie. Możesz też sporo dowiedzieć się na Komisjach - wystarczy zadać pytanie, by dostać dostać odpowiedź lub móc podyskutować. Lub pogadać w realu z obecnym trenerem kadry, który ci trochę wyjaśni. Tym bardziej, że zawsze jest drugie dno, o czym należy pamiętać.
Rozumiem, że jako zagorzały fam trójboju chciałbyś widzieć zawodniczki na podium, ale przyczyn ich braku upatrujesz nie tam gdzie trzeba (co twierdzę analizując na przestrzeni lat trójbój kobiecy w Polsce).

Natomiast, jeśli chodzi o ten temat, to chętnie podzielę się swoimi poglądami prywatnie, bo są one dosadne i nie nadają się na forum ze względu na złamanie pkt. 1.


Zwykły, umieszczenie zdjęcia złamało punkt o prawach autorskich, bo na zdjęciu widać skąd zostało ściągnięte. A Darooo nie przedstawił zgody autora zdjęć na publiczne udostępnianie.

Zdaje się, że wszyscy mają to samo zdanie o stronach trójbojowych, by linki do nich siedziały w postach, bo nie są one konkurencyjne dla SFD. Pomiędzy modami również trwają rozmowy, z których może coś wyniknie.

Kawka złamał punkt 1 regulaminu obrażając kilka osób i dając podstawy do dociekań sądowych. Przy okazji wyszła na jaw potężna skaza w życiorysie jednej z zawodniczek Strongwomen, dyskwalifikująca ją jako człowieka, a podana przez jej siostrę, co również nie stało w zgodzie z pkt. 1 regulaminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670


Ja wrzucę coś w temacie !
Paweł Pracownik próbuje wycisnąć 200 kg ! Było bardzo blisko. Zapewne formę Pawła osołabiły przygotowania do całej imprezy - Pucharu Polski w Rykach. Następnym razem -> Niunio1 powinieneś ściągnąć z pleców Pawła cały ciężar przygotowań, organizacji itp. mielibyśmy świetny rekord europy na bank ! Jestem przekonany, że Paweł ostro namiesza w czołówce Mistrzostw Świata.
Twoje dziewczyny -> Niunio1 w Rykach zajęły wysokie miejsca i za to należą Ci się gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Parker ja do trenera jako człowiek nic nie mam jest za...ty robotnikem na zawodach jakiego nie ma jest fanatykiem z poświeńceniem czasami do pszesady, ale czy nie ma zamiekiej psychiki, miekkiej dupu dla Pzkfits i za dużego serca dla zawodniczek.
To w jego gescie leży coś zmienić... Może coś innego o czym nie wiem, albo zrezygnować.
Co stało się z asystentami trenerów chyba teraz nie ma? To był dobry pomysł, co dwie głowy to nie jedna.
Daroo to przechodzisz sam siebie ja nie wiedziałem z jakiej imprezy to zdjęcie, myslałem ze P.P szwedzi chcą porwać, a to Azory.K.
Pawła nie da się zastąpić, ale on sie nie przejmuje bo wie że na imprezie najwazniejszej w tym roku, bedzie jego najlepszy wynik.
Dziewczyny z Ryk to osobna historia, to one miedzy inny robia tło na imprezie mm, a na Pucharze to raz do roku i kura pierdnie.
Na końcu to nie rozumiem Daroo, najpierw snułeś insynuacje że jestem P.P, ateraz kim jestem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670


Na zdjęciu... chyba każdy wie kto wypchnął 300,5 kg

PS.
Niunio1 -> a ja wiem ? Nie raz dałeś do zrozumienia, że jestes trenerem, pracujesz z młodzieżą, masz wyniki, co więcej, że jesteś znany w środowisku, no to sobie snuję.
W każdym razie powodzenia w pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
darooo!!! - masz moze dokładny adres gdzie mają być mistrzostwa???
(chodzi mi o ulice, nazwe hali)

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
zawody odbędą się w hali sportowej klubu DUKLA w Trenczynie. Adresu niestety nie znam, ale dojedziesz na pewno bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
To jest blisko hotelu "Tatra" i niedaleko stacji kolejowej, więc nie pobłądzisz.

A drużyna kobiet jest już w drodze na zawody...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
Parker - znasz moze ceny w tym hotelu Tatra
Dzieki za informacje

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Formuła Schwartz'a i Malone'a.

Następny temat

V Mistrzostwa w Dwuboju

WHEY premium