SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MŚ 2010 - FAZA PUCHAROWA

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
merongwist to byłem ja, chyle pokornie głowe

tylko ze to nie bylo wcale takie glupie zagranie, po wyjsciu z grupy czy po 1/8 finalu wiekszosc fachowcow twierdzilo ze argentyna to glowny faworyt do zdobycia turnieju, malo kto sie spodziewal ze dostana takiego lupnia w 1/4 od niemcow. Patrzac logicznie jaka pake ma argentyna z przodu mieli papiery na triumf, to ze dali du.p.y nie ulega watpliwosci, ale w pilce noznej wynik jest uzalezniony od szczescia, od super dnia wybitnego pilkarza, przypomne ze argentyna gniotla niemcow miala swoje okazje przy 0:1, gdyby wpadla bramka ? mozna tylko gdybac. Niemcy na pewno graja lepiej i sa glownymi faworytami do siegniecia po tytul. Na mistrzostwach duzo zalezy od drabinki, gdyby argentyna trafila na urugwaj, ghane, paragwaj w 1/4 na pewno dalaby rade, niemcy graja w takim stylu ktory w najlatwiejszy sposob obnaza slaba defensywe argentyny, gra sie tak jak przeciwnik pozwala, z kazdym rywalem gra sie inaczej

Stawiam ze bez suareza holandia bez trudu wygra z urugwajem, a hiszpania powiezie niemcow, hiszpania to jest swietny bramkarz, bardzo dobra obrana, najlepsza 2 linia swiata + villa i ten mecz bedzie wygladal zupelnie inaczej. Choc obawialbym sie tego ze niemcy moga z latwoscia kontrowac hiszpanow, hiszpanie musza uwazac, bo niemcy na tym mundialu potrafia to robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
Ja osobiście chciałbym finał Holandia Niemcy. Ale w tej fazie turnieju nikogo nie można lekceważyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1332
Jak patrzę na kontry niemców to jestem pewien bramki. Jakkolwiek by zagrali to zawsze precyzyjnie. Nie pamiętam drużyny która tak precyzjnie i dokładnie gra co mecz. Nie zdziwi mnie porażka Hiszpani, ale nie będzie już tak piorunująca. Co do obrony nie zgodzę się, że Hiszpania ma bardzo dobrą. Bardzo dobra obrona to atut Holandii w tym turnieju. Wystarczy spojrzeć jak łatają dziury w akcjach podbramkowych jeśli przeciwnik gra powoli.
U Holendrów nie podoba mi się nieangażowanie większej ilości zawodników do kontry. Tak jest właśnie u Niemców. Piłka do Robbena i max 2 zawodników.
A van persie nadal jeden gol, a kupon do spalenia chyba, królem strzelców to on nie zostanie.

Bicycle, bicycle I want to ride my bicycle I want to ride my bike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Skoro u buków faworytem odziwo jest Hiszpania to lepiej dla tych ktorzy postawią na lepiej dysponowanych Niemcow . Niemcy od fazy pucharowej pokazują maksimum mozliwosci a Hiszpania tego maksimum nie może osiagnac . Czy Hiszpania zagra o tyle lepiej a Niemcy o wiele gorzej niz dotychczas ? Nie sądzę i gdybym już mial isc typować za kase to Finał Holandia - Niemcy .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4054
u bukoów faworytem sa niemcy ! nie hiszpania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
oferta expekt

kursy na wyrana

NIEMCY 2.75
HISZPANIA 2.65


BETSSON

NIEMCY 2.80
HISZPANIA 2.60

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4054
a sorki patrzyłam na kursy kto zdabedzie mistrzostwo niemcy 2.75 Hiszpania 3.00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
na betssonie Niemcy i Hiszpanie maja rowne szanse na mistrzostwo
w expekcie chyba tez. mam nadzieje, ze nie beda to Niemcy

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4054
oby nie, ja stawiam na Hiszpanie ale na pewno łatwo nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
kto będzie tak miły i znajdzie temat gdzieś tak z przed pół roku kiedy obstawialiśmy kto wygra mundial, jestem ciekawy bo może ktoś trafi

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2010-07-06 19:05:25

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FreeStyle Football

Następny temat

TRENING - plan

WHEY premium