SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lordoza Lędźwiowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6470
powiem tak, jak masz pogłębioną lordozę to przeważnie masz kifoze. Ja tak mam. Od kumpla z awf wziąłem ksiazke (korekcja wad postawy, nawyki itd) i zrobilem foty dzialu wlasnie dla poglebionej lordozy i kifozy. Jak wroce na stancje, czyli poniedzialek to wrzuce na serwer zdjecia. Mozecie dac powiadomke aby przypomniec. Naprawde duzo cwiczen tam jest i troche rysunkow.

I can be better :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
ja mam kifoze czyli tak jak godosz wrzuch fotki kozdemu sie przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6189
ok diablo bede bardzo wdzieczny ! tak ja mam poglebioną kifoze i lordoze.
pzdr i do poniedzialku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Można miec wade plecy okrągłe gdzie kifoza jest bardzo duza a mozna tez miec plecy okrągło wklęsłe czyli powiększona kifoza i pogłębiona lordoza.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6189






moje plecy. widac uskok w kregach ;/



Zmieniony przez - h3ro1n3 w dniu 2009-11-23 18:53:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
plecy okrągło-wklęsłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Plecy okrągło wklęsłe ale także skolioza z widocznymi niewielkimi skrzywieniem w odcinku piersiowym w lewo. Widać to na trójkątach tali czyli tych prześwitach pomiędzy talia a konczynami. Spójrzcie na prawy wiekszy i lewy mniejszy prześwit swiadczy to o skrzywieniu w lewa strone

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6189
z tym przeswitem to wina tego ze nie stałem prosto do aparatu... bylem u lekarza i nic na temat skoliozy nic nie uslyszalem (na szczescie). ćwicze od 2 tygodni planem ktory podal mi kolega z forum z naciskiem na nogi plecy brzuch tzn takie cwiczenia ktore pomogą mi w korekcji... Czy podacie mi jakieś wskazowki? o basenie trzymaniu prostej postawy w ciagu dnia i takich oczywistych sprawach wiem ale caly czas szukam alnternatywy ktora zapewni mi korekcje i nabranie masy, bo jak widzicie chucherko ze mnie... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6189
jestem z 92', Piotrze czy w tym wieku mam szanse na skorygowanie tej postawy 'samemu' ? ten 'uskok' w kręgach szczerze mowiąc strasznie mnie przestraszył ;/
Pozdrawiam

Zmieniony przez - h3ro1n3 w dniu 2009-11-24 17:05:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Można to skorygować ale na to potrzeba troche czasu i cwiczen korekcyjnych mysle ze w ciagu 6 miesiecy powinno byc juz widac roznice

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból głowy - krótki przeszywający ból w skroni

Następny temat

rozstepy inne niz wszystkie xD

WHEY premium