SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liverpool

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1115
Witam, za niecały miesiąc przeprowadzam się do właśnie do tego miasta. Czy znacie jakieś miejsca godne polecenia ? Tzn, dobre siłownie, baseny, sklepy z odżywkami ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Masz:
http://www.utfg.net/?s=gym-in-liverpool 

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1115
super tylko chodzi o sprawdzone miejsca ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1498
"http://www.utfg.net/?s=gym-in-liverpool" 

Haha! Classic

Stary ja wyjechalem w ciemno prawie 10 lat temu, w jednej koszuli z paroma zlotymi w kieszeni i dalem sobie rade, a ty chcialbys wszystko na tacy, Man up


Zmieniony przez - McCloud w dniu 2011-06-20 23:01:12

Zmieniony przez - McCloud w dniu 2011-06-20 23:01:38

Zmieniony przez - McCloud w dniu 2011-06-20 23:02:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
McCloud wzruszyla mnie twoja historia, naprawde. Facet sie pyta o GODNE POLECENIA, a nie o to zebys mu wypisal z ksiazki telefonicznej wszystkie adresy. To moze przestanmy sie w ogole do siebie odzywac, pytac o rady, polecac to co dobre, a odradzac to co zle, bo przeciez wszystko idzie wygooglowac.

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2011-06-22 02:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
vit82 masz trochę racji ale nadal:
1. Z natury rzeczy więcej informacji o polecanych i nie polecanych miejscach znajdziesz na brytyjskich lokalnych forach niż na forum SFD w którym dział dla emigrantów jest marginalnym zbiorem trolli mojego pokroju.
2. Polecane to rzecz względna, jeden poleci bo ma tam 100 Marianów i może unikać Anglików, drugi bo tanio (a tłumy mu nie przeszkadzają), trzeci bo mało ludzi (a drogo mu nie przeszkadza) a ten co pyta ma jeszcze inne kategorie, naprawdę nie wiem co znaczy polecane.
3. Nie widziałem tu wpisów z tego regionu, choć pewnie zaraz ze dwóch się znajdzie co czyta a nie pisz z Liwerpólu :D
4. Odżywki to były tu 1000 razy wałkowane nawet w świeżych tematach, a nie ma tu aż tylu tematów, żeby nie dało się sprawdzić więc nie wiem co autor ma za problem.
5. W dużych miastach i tak wybiera się najbliższą siłownię o ile ma wolne ciężary, bo nikt nie będzie dojeżdżał na drugi koniec miasta "bo polecili na SFD" a większośc oferuje oprowadzenie po siłowni.

Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-06-22 18:06:43

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 629
qa gdzie bedziesz mieszkal dokaldnie w jakiej dzielnicy? tu silowni jest sporo acz kolwiek jesli chodzi o sprzet to kiepsko troche, ale da rade zrobic wszystko.. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1115
L14 Knotty Ash
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MYPROTEIN 10% znizki na whey!!!

Następny temat

fon w uk

WHEY premium