SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lista troche klopotliwych pytan :-))

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16011
Wypełnij profil, ale odpowiem ci na kilka pytań:
1. kawa z mlekiem + cukier? jestem nalogowiec - 2 dziennie - co poczac :?
JEŚLI JEST TO MLEKO NISKOTŁUSZCZOWE (ALE NIE TO ZAGĘSZCZONE)TO JEŚLI WYELIMINUJESZ Z TEGO CUKIER TO MOŻESZ BEZ PROBLEMU PIĆ (KOFEINA TEŻ PRZYSPIESZA METABOLIZM)
2. pfiko?... juz poruszany temat ale nie do konca, raz w tyg mozna?
CZEMU NIE, ALE NIE PRZESADZAJ, ŻEBYŚ NIE ŻŁOPAŁA PÓŹNIEJ PO 10 DZIENNIE :)
3. odstepstwa ? ... obiad u tesciow, swieta itp. jak z tym sobie radzic :)
RAZ NA RUSKI ROK MOŻNA SOBIE POPUŚCIĆ (KAŻDY JEST CZŁOWIEKIEM) I NIE ZAWSZE MOŻNA TRZYMAĆ DIETĘ
4. czy wszystkie ryby mozna:w sosie, oleju itp? oprocz smazonych?
POLECAŁBYM TUŃCZYKA W SOSIE WŁASNYM, BO OLEJ Z PUSZEK JEST NAJGORSZEJ JAKOŚCI. JAKO OLEJ POLECAM OLIWKĘ Z OLIWEK ITP
5. owoce miedzy posilkami? slyszalm ze 2 na dzien? moga byc po kolacji? jabulka glownie?
LEPIEJ NIE - DAJ ORGANIZMOWI PRZETRAWIĆ PRZEZ TE 3 H POKARM, KTÓRY DOSTARCZYŁAŚ (CHOCIAŻ NIE NEGUJĘ TEGO, JAK NA PRAWDĘ JESTEŚ GŁODNA TO MOŻESZ ZJEŚĆ). STARAJ SIĘ OGRANICZAĆ WW PODCZAS REDUKCJI
6. co z piciem mleka - i tu nalog nr 2 tylko do kawy? czy mozna wiecej?
PEWNIE ŻE MOŻNA, NAJLEPIEJ NISKOTŁUSZCZOWE I Z UMIAREM (ZE WZGLĘDU NA ZAWARTĄ W NIM LAKTOZĘ). JEŚLI ZALEŻY CI NA SZYBSZYCH EFEKTACH WYRZUĆ MLEKO Z DIETY
7. zdania podzielone: sniadanie przed czy po treningu? Skoro trening mam od 9-10 sniadanie nr1 o 11 dopiero ??? wtedy wszystko sie przesunie i kolajcja o 20
ZDANIE JEST JEDNO: SNIADANIE PRZED TRENINGIEM (JEŚLI ZAŚ CHODZI O TRENING AEROBOWY TO MOŻESZ PRZED NIM ZJEŚĆ TROCHĘ CZYSTEGO BIAŁKA, NP ODŻYWKĘ BIAŁKOWĄ). OCZYWIŚCIE NIE ZAPOMNIJ ZJEŚĆ TROCHĘ WW PROSTYCH PO TRENINGU ABY ZMINIMALIZOWAĆ PROCES KATABOLIZMU
8. Slyszalam, ze nie jest prawda nie jedzenie po 18 a jedynie rowne odstepy 3h miedzy posilkami, 5,6 posilkow i ostatni godzine przed snem?
ZALEŻY JAKA DIETA, ALE JAK ĆWICZYSZ DOSTARCZAJ TE 5,6 POSIŁKÓW
9. co z obiadami: poza jajami, miesem i rybami?: mozna czasami placka, nalesnika, zupe czy cos w tym rodzaju?
NO MOŻNA, KAŻDY JEST CZŁOWIEKIEM, ALE JAK ZALEŻY CI NA LEPSZYCH POSTĘPACH TO STARAJ SIĘ OGRANICZAĆ TO NIEZDROWE ŻARCIE
10. Kalkulator i niescislosc: wg podanego mi kalkulatora wychodzi mi 2500kcal - 500 = 2000kcal na dzien, a dwie osoby zajmujace sie tez tym tematem powiedzialy ze nie mozna przekroczyc 1000-1500? wiec jak...wg ich obliczen wyszlo 1300? Jakim cudem taka rozbierznosc, czy ktos moglby by mi to dokladnie policzyc bo nie wiem jak zaczac diete :) za duzo kcal zle za malo tez zle przy mojej wadze 64 kg 164 cm, srednia intensywnosc na codzien, 3 aeroby i 2 silki w tyg. to przeciez 1300 za malo????? czy 1800-2000 nie bedzie za duzo?
PRZECZYTAJ POST - DIETĘ SMOCZKA (ODCHUDZANIE DLA KOBIET)
11. Co myslicie o cwiczeniach pilatesa? jedni mowia ze rewelka na zrzucenie wagi ... inni, ze malo skuteczny..bo nie wiem czy pozostac przy tym swoim zestawie: 2 razy pilates+1 tradycyjy
CHYBA JUŻ BYŁA ODPOWIEDŹ NA TEN TEMAT
12. co z ziolami? maja dzialanie: herbata zielona, czerwona? podobno nie?
TAK, HERBATKI PRZYŚPIESZAJĄ METABOLIZM ALE NIE OCZEKUJ WIELKICH CUDÓW
13. co z imbirem? slyszalam ze polepsza przemiane materii (do picia)
NIE WIEM
14. jogurt/kefir a moze jedno i drugie? tak samo musli/platki owsiane?
JAK NAJBARDZIEJ, ALE UWAŻAJ ŻEBYŚ NIE PRZESADZIŁĄ Z KALORIAMI W DIECIE
15. wafle ryzowe po treningu o wys. wspol. IG? o co chodzi?
IG = INDEKS GLIKEMICZNY. POKAZUJE JAK BARDZO WZRASTA CI CUKIER WE KRWI. POSZUKAJ NA FORUM
16. co to sa tzw.przyrosty oraz jak interperetowac rzezbe, mase? czy rzezba to wlasnie chodzi o schudniecie bo czytalam dziwne diety na rzezbe?
RZEŹBA TO NADAWANIE DEFINICJI MIĘŚNIOM, KTÓRE JUŻ MASZ. TOBIE BARDZIEJ POTRZEBNA JEST REDUKCJA NIŻ RZEŹBA
Jeśli będzie więcej niejasności wal, jak będę miał więcej czasu opiszę ci to dokładniej

http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No i najbardziej klopotliwe pytania :-))

Następny temat

czekolada?

WHEY premium