SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga SFD 2012/2013

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 70920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
może jest ktoś na forum kto wie
Tak na poważnie to wątpie żeby sb. odpuścił forum, najprawdopodbniej ma problemy techniczne ( wcześniej też go nie było długo, spowodował to problem z netem)

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Upora się z problemem to napewno da znać a mi się właśnie spierdzielił excell ...

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196523
Dobra znalazłem info. dotyczące pucharu

Pary 1/2 finału:

Carandiru - Electro Team
WSRH - Black Magic



Mecze odbędą się w terminach (22 i 26 marca 2013 roku)
https://www.sfd.pl/Liga_SFD_2012/2013-t881608-s31.html 

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
w razie problemów też mogę robić table do Ligi SFD

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ok dzięki za przeszukanie

ED

Dzięki jakoś sobie poradze i ogarne wszystko

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2013-03-08 16:23:53

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
BeeV masz FIfe 13?

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ok nie róbmy tu niepotrzebnego spamu, przejdźmy do odpowiedniego tematu, nie posiadam 13

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Bez wątpienia najciekawszym pojedynkiem 21 kolejki będzie spotkanie liderem z wiceliderem, drużyna Team 26 która traci do pierwszego miejsca zaledwie jeden punkt będzie podejmować na własnym boisku WSRH i zapewne postara się zrobić wszystko żeby to po najbliższym weekendzie mogła zasiąść na pozycji lidera tym bardziej, że Bale w ostatnim czasie prezentuje fenomenalną formę. Zarówno goście jak i gospodarze przystąpią do pojedynku bez osłabień więc możemy liczyć na wielkie emocje i sporo bramek.

Składy na 21 kolejkę:

Carandiru - AC daj na tacę

Pelle (Feyenoord) - Benzema (Real)
Fabregas (Barcelona) - Nani (MU)
San Jose (Bilbao) - Kompany (Man City)

Spotkanie dwóch drużyn z dołu tabeli które napewno będą chciały się pokazać z jak najlepszej strony żeby wreszcie podskoczyć wyżej w tabel. Drużyna gospodarzy Carandiru zdaje się być w tym spotkaniu faworytem lecz nie można lekcewarzyć AC daj na tacę choćby dlatego, że Benzema w ostatnich dwóch kolejkach w których zagrał strzelił dwie bramki.

Team26 - WSRH

Mandzukic (Bayern) - Messi (Barcelona)
Bale (Tottenham) - Michu (Swansea)
Demichelis (Malaga) - Evra (MU)

FC Inter - Mixuz Mix

Kiessling (Bayer) - van Persie (MU)
Hamsik (Napoli) - Mata (Chelsea)
Alex (PSG) - Sakho (PSG)

Mecz pomiędzy sąsiadami, obie drużyny okupują środek tabeli gdzie panuje duży ścisk i każda strata punktów może spowodować gwałtowny spadek w dół. Bukmacherzy przewidują podział punktów w tym spotkaniu. Obie ekipy w ostatnim czasie nie prezentują zbyt dobrej formy strzeleckiej więc miejmy nadzieję, że ten pojedynek przyniesie fanom więcej emocji

Obi United - Black Magic

Hooper (Celtic) - Ronaldo (Real)
Robben (Bayern) - Goetze (Dortmund)
Ramos (Real) - Ivanovic (Chelsea)

Wydaje się, że goście tego spotkania dostali troche zadyszki pod koniec sezonu I nie prezentują się już tak dobrze jak na starcie rozgrywek, na dodatek w drużynie panuje napięta atmosfera, kibice domagają się wyników a menedżer zespołu zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Z kolei drużyna gospodarzy Obi United w ostatnim czasie prezentuje się znakomicie i wydaje się być na fali wznoszącej jeśli tylko utrzymają taką formę to mogą uplasować się w czołowej piątce na koniec sezonu.

FC Explosion - Electro Team

Di Natale (Udinese) - Huntelaar (Schalke)
Meier (Eintracht) - Immers (Feyenoord)
Chiellini (Juventus) - Bassong (Norwich)

Po znakomitej wygranej sprzed tygodnia gospodarze podchodzą do spotkania bardzo optymistycznie, jednak nie można lekceważyć drużyny Electro Team bo choć zajmują ostatnie miejsce to potrafią być szalenie groźni z kontrataków i na pewno na tym będą opierać swoją taktykę w najbliższym spotkaniu

Bezimienni - Lift de Cracow

Suarez (Liverpool) - Ba (Chelsea)
Cazorla (Arsenal) - Kroos (Bayern)
Rodriguez (Fiorentina) - Baines (Everton)

Po ostatnich fantastycznych występach drużyny gospodarzy kibice oczekują na więcej tym bardziej, że w następnej kolejce podejmują słabiej spisujący się zespół Lift de CracowDrużyna gości będzie starała się wyjść z kryzysu ale czeka ich niesamowicie trudne zadanie. Bezimienni napewno nie pozwolą sobie na stratę punktów tym bardziej, że w ostatnich meczach pokazali swój potencjał. Zapowiada się ciekawy pojedynek miejmy nadzieję, że obfitujący w wiele bramek i dużo emocji.

Blaugrana - TedTeam FC

Ibrahimovic (PSG) - Finnbogason (Heerenveen)
De Jong (Milan) - McGinn (Aberdeen)
Alves (Barcelona) - Mulgrew (Celtic)

Kolejny pojedynek sąsiadów, jednak tym razem spotykają się drużyny aspirujące do walki o podium, niewątpliwie po meczu kolejki będzie to zdecydowanie najciekawsze spotkanie. Składy obu drużyn wydają się być bardzo wyrównane i ciężko tu wskazać faworyta. Drużyna gości na pewno będzie opierać swoją gre na swoim asie Finnbogasonie natomiast drużyna gospodarzy może wykorzystać atut własnego boiska i postara się o zgarnięcie kompletu punktów. Mecz zapowiada się na bardzo ciekawy oby tylko nie zabrakło bramek oraz dramaturgii.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Beev, za te opisy , jadę do ciebie z flaszką , zawsze chciałem takie coś pisać tutaj , a tu proszę . Jednym słowem extra robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ted nawet nie wiesz jakbym sie chciał napić, widzę, że już prowadzisz 3:0 ... Ładnie wystartowałeś. Także czekam na ta flaszkę hehe

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pilna pomoc

Następny temat

Ochraniacze

WHEY premium