SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga SFD 2012/2013

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 70919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
szkoda, że w razie braku występu zawodnika w danej kolejce, rezerwowy nie wchodzi za niego jak w FPL, byłoby więcej bramek

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ale dramat w tej kolejce ... Kurde taka fajna pierwsza runda no i finisz to totalna klapa

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
susik_89
szkoda, że w razie braku występu zawodnika w danej kolejce, rezerwowy nie wchodzi za niego jak w FPL, byłoby więcej bramek


Całkiem dobra myśl, bo skład trzeba ustalić w piątek do 18stej, mecze naszych zawodników, czasami są w niedzielę, w poniedziałek, a przez weekend sporo może się wydarzyć, zresztą nie wiadomo, czy trener postawi na tego zawodnika. Od przyszłego sezonu taka zmiana byłaby mile widziana

BeeV... ile w p***ę dostałeś?

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Możemy to przedyskutować, co sezon zawsze jest jakaś zmiana więc możemy to przemysleć, wtedy te teoretycznie słabsze zespoły pewnie by miały większe szanse. Pawlikus tragedia ... 0:5 a dziś Meier i by musiał hattricka strzelić a małoprawdopodobne żeby chociaż jedną strzelił ...

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
teoretycznie to szanse powinny być wyrównane, bo nie zawsze każdy wybierze zawodnika, który ma pewne miejsce w pierwszej jedenastce, a nuż straci to miejsce i jeden i drugi zawodnik z tej samej pozycji i będą wchodzić doraźnie - wtedy lipa
BeeV współczuję, ani razu takich batów nie dostałem, idź lepiej świętować
Nieźle ten McGinn pyka, 18 brameczek już, ustawiony na pomocy, a w transfermarkt.pl ustawiony na ataku jednym słowem, ktoś nieźle przyfarcił, ale nie dopatrzył

Zmieniony przez - pawlikus w dniu 2013-03-31 17:01:28

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
BeeV a co z tym dobrym pomysłem co kiedyś diakonos podał ?
chodziło o to, że po kolei gracze wybierają najpierw po po jednym graczu z tych "lepszych klubów" na każdą pozycję, i jak cała kolejka wybierze to wtedy oni mogą wybierać z tych gorszych itd.
pozwoli to na uniknięcie takich sytuacji jak ( idealny przykład z tego sezonu) Black wybrali od razu Krysię i Falcao lub susik Messiego i Cavaniego a z pewnością ci długowłosy gracze zostaliby zagarnięci przez tych co wybierali na 5-6 pozycji ( jeżeli zostałby wprowadzony ten system) jako lepsi napastnicy
i byłoby bardziej równo

Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-03-31 17:21:38

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196523
Co do propozycji od Susika,to z jednej strony niby fajnie bo teoretycznie było by więcej bramek ,no ale z drugiej to praktycznie wyglądało by to jak w ekstraklasie sfd czyli wybieramy skład na początku i możemy sobie iść w... bo zmiany bedą z automatu,a tak jak ktos chce by jego team jakieś tam miał sukcesy to musi się zainteresować/po analizować który z jego graczy ma większe szanse na bramke np. dzięki korzystniejszemu terminarzowi ,czy nie jest zawieszony/kontuzjowany itp.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Pawlikus , czy fart to nie wiem, jak go brałem był pomocnikiem, ale zaczął grywać na szpicy, taką samą sytuację miałem w zeszłym sezonie , w połowie brałem Ole Toivonena , i też ciskał bramki, a później został oznaczony jako napastnik , mimo iż i tak grywał w pomocy . No mój team obecnie forma znakomita, w 3 ostatnich meczach 13 bramek oby tak do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
w sumie przychylam sie do Crisa wiec jednak bym glosowal za niewprowadzaniem tej zasady
btw co do Ekstraklasy Sfd to to sie zmieni jak pewnie wiesz i bd bo dwoch zawodnikow na kazda pozycje

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Cris Thug
Co do propozycji od Susika,to z jednej strony niby fajnie bo teoretycznie było by więcej bramek ,no ale z drugiej to praktycznie wyglądało by to jak w ekstraklasie sfd czyli wybieramy skład na początku i możemy sobie iść w... bo zmiany bedą z automatu,a tak jak ktos chce by jego team jakieś tam miał sukcesy to musi się zainteresować/po analizować który z jego graczy ma większe szanse na bramke np. dzięki korzystniejszemu terminarzowi ,czy nie jest zawieszony/kontuzjowany itp.


No ale tak jak pisałem, nie zawsze da się przeanalizować (skład wystawiamy w piątek, mecz niedziela, a czasami poniedziałek), a chodzi o wyrównanie szans, tak jak przykładowo transfery w przerwie zimowej: najpierw powinni wybierać na początku najsłabsi (podobnie jak draft w NBA )

Zmieniony przez - pawlikus w dniu 2013-03-31 19:19:06

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pilna pomoc

Następny temat

Ochraniacze

WHEY premium