SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga SFD 2008/2009

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 101867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 81 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
...

głupie pytanie - głupia odpowiedź

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 910 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11088
nie ma po co sie spinać... kazdy ma troche racji.. w nastepnym seoznie yettibecks przeanalizujesz sklady i pozycje zawdonikow i jezeli cos bedzie nei tak to od razu sie zmieni.. a w trakcie sezonu nie ma co sie klocic

Zmieniony przez - number1one w dniu 2008-12-13 21:17:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3170
Dobra Panowie spokojnie Wy gracie w I lidze, więc to jest Wasza sprawa. Nie posądzam Yettiego o to, że chciał na forum narobić popeliny swoim postem, a raczej zwrócić uwagę na pewne jak to określiliście "przeoczenie". Szczerze powiem, że mi by to średnio pasowało, ale zgadzam się w pełnie z number1one POZDRO

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Jeszcze dodam, że w wikipedii figuruje jako lewy obońca bądź lewy pomocnik, czyli tak jak myślałem, może w zależności od potrzeb grać na obu pozycjach. Ewentualnie można się przed następnym sezonem zastanowić jak go zakwalifikować, ale w tym na pewno niczego nie będziemy już zmieniać.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 81 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
Dobra, nie kłóćmy się już w takim razie, ale ta sytuacja co najmniej mnie zdziwiła i nie chciałem przejść obok tego obojętnie, tym bardziej, że osoby udzielające się na tym forum, nieźle znają się na piłce nożnej.

głupie pytanie - głupia odpowiedź

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3170
Black Wikipedia nie jest tak wiarygodna jak np. transfermarkt.de, bo każdy tam może napisać jakąś informację i nikt ich bardo szczegółowo nie weryfikuje, ale to tak na przyszłość

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
zmieniać całą tabele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Widzę, że desperacko szukasz przyczyny niepowodzeń swojej drużyny wśród innych. Najpierw zmiana formuły gry, teraz eliminacja zawodników przeciwnych drużyn. Udowodnij, że z chwilą rozpoczęcia sezonu Bastos był anonsowany na pozycji pomocnika? Rozumiem, że nie dopuszczasz możliwości zmiany miejsca piłkarza na boisku? Wiesz, ilu jest takich rotowanych graczy? Przykład pierwszy z brzegu - Messi - pomocnik czy napastnik? Skład został zatwierdzony przez organizatora. Gdyby wtedy były jakieś wątpliwości, zmieniłbym obrońcę. Na koniec napiszę jeszcze, że daremne są Twoje płacze. Znając zdrowy rozsądek Beev'a, żadna korekta w składzie teraz nie nastąpi. I rada na przyszłość - radzę dorosnąć!

http://www.football.co.uk/lille/players/michel_bastos_82130.shtml

http://www.skysports.com/football/player/0,19754,11813_251497,00.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 81 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
Najbardziej miarodajna jest chyba oficjalna strona klubu. Co do reszty to o ile masz trochę oleju w głowie to zrozumiesz jakie są moje zamiary związane ze zmianą formuły ligi oraz z obecną interwencją. A tak abstra***ąc od całej sytuacji to w lidze idzie mi nieźle, więc nie szukaj bzdurnych powodów.

głupie pytanie - głupia odpowiedź

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Jeszcze jedno, bo ja też jestem niezłym detektywem. Krzychu989 i YettiBecks możecie wyjaśnić co Was łączy, że macie to samo IP?

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Młody piłkarz , prosi o radę ;)

Następny temat

co potrzeba na trenera pilkarskiego

WHEY premium