SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga BJJ w Krakowie 4 IV 2004

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5475
Ja rowniez dolaczam sie do prosby o zdjecia. Szczegolnie interesuja mnie w zdjecia z kategorii do 73 w kimonach. A tak na marginesie to sa na forum ludzie z tej wagi ktorzy walczyli w krakowie?

<< BJJ WROCŁAW >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1573
Dollyo tak się składa że to nie mój trener ale kulałem się z nim parę razy tyle że nie na zawodach a podczas sparingu jaki miałem kiedyś z nim przyjemnośc odbyc i uważam że jeste naprawde dobry i to nie tylko moja opinia ale słyszałem ją od ludzi którzy z nim walczyli na zawodach.A poza tym jak chcesz go sprawdzić jedż do Poznania albo na jakieś najbliższe zawody Submission Wrestling i się z nim sprawdż Pozdrawiam Ps: dołanczam się do apelu o zdjęcia z ligii z walk bjj nikt nie miał aparatu????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 536
Takich jak on to ja nosem wciagam. Po swietach jade do Poznania albo do Lomzy. Bedzie klepane

Podrygi zdechlej ostrygi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1573
Pewnośc siebie i poczucie humoru to lubie hehehehe ale widze że ty go znasz po tym co napisałeś hehehe życze powodzenia naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 536
Tak go zmecze ze nie bedzie mogl utrzymac kieliszka

Podrygi zdechlej ostrygi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Dollyo napisz skad znasz Radzia? A moze Ty jestes rodzina

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4713
nie ujmujac nic przeciwnika Radzia z zawodow, ale co mozna powiedziec o przeciwniku po 20 sekundach walki!
chociaz ja znam kogos kto go odklepal.

SILA MIESNIA A NIE MIESA!
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5475
Mam takie pytanko odnosnie regulaminu ligi bjj. Dozwolone sa rzuty zapasnicze? Co bedzie jesli pierd... kolesiem o mate i bedzie KO? Albo np jak bede na jego plecach, wstane trzymajac wpooł i o mate? W mojej wadze kafarow nie ma (-73) wiec wydaje mi sie to mozliwe na zawodach.

<< BJJ WROCŁAW >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musi powiedziec dudu, ale z tego co wiem to np. suples jest w formule bjj zabroniony, ale w formule SW mozna to robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Submission na Abu Dhabi i innych zawodach to jedno a na lidze to drugie. Ze względów bezpieczeństwa i organizacyjnych ujednolicono listę zabronionych technik za równo w Bjj i SW. Niedozwolone były więc dźwignie skrętne na kolana, klucze na stopy z wyjątkiem taktarowa, skrętne dźwignie na kark i suplesy.
Pozdrawiam, Aviator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko niezbyt mądre

Następny temat

Badania psychologiczne

WHEY premium