SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Światowa Siatkarzy 2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38245

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Jak informują brazylijskie media, nie ma już biletów na sobotnio-niedzielne potyczki Brazylii i Polski w ramach rozgrywek Ligi Światowej.
Wejściówki były rozprowadzane za pośrednictwem internetu oraz telefonicznie. W czwartek natomiast można było je nabyć bezpośrednio w hali, w której odbędą się mecze. Zainteresowanie występami Brazylijczyków jest tak ogromne, że już po pierwszych godzinach ostatniej z wymienionych form sprzedaży w kasach nie pozostał ani jeden bilet.


Pamiętam zeszłoroczne spotkania Brazylii u siebie, zwłaszcza te w Final Four i grupowe mecze z Serbią, tumult był niesamowity, za pewne podobnie będzie jutro Brazylia to chyba jedyny kraj, który może się równać jeśli chodzi o kibiców z naszym

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Też tak myślę, żywiołowa publika

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Już dzisiaj pierwsze mecze. Chętnie obejrzę trochę dobrej siatkówki.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Włochy rozjadą Chińczyków, a Francuzi narobią problemów Serbom?

Bo chce coś obstawic, ale nie mam pewności

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Raczej bym dzisiaj obstawiał gospodarzy, ale pewnie większość silnych drużyn nie wystawi w pierwszych kolejkach najlepszego składu.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Kuba vs Bułgaria - na Kubańczyków chyba dam, dobry kurs

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
3:2 dla Kuby będzie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Pewne info? Warto dac za 100zł?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Moje jest zawsze pewne Ja bym się nie zastanawiał oczywiście mojego adresu nie znasz

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wystarczy mi adres IP

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogłoszenie o współpracy

Następny temat

kross hexagon v5 export czy Giant Rincon 2008

WHEY premium