SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Światowa 2012

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6463 Napisanych postów 44648 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 355342


W fazie grupowej, która rozpocznie się 17 maja 2012 r. będzie występowało 16 drużyn podzielonych na cztery grupy. Turniej finałowy odbędzie się w Sofii w Bułgarii. Po raz trzeci rozegrano kwalifikacje, które wyłoniły zespoły, które będą brać udział w Lidze Światowej 2012 .

1. Terminarz:

Faza grupowa
1 turniej: 27 – 29 maja
2 turniej: 15 – 17 czerwca
3 turniej: 22 – 24 czerwca
4 turniej: 29 – 1 lipca
Turniej finałowy: 4 – 8 lipca

2. Uczestnicy:

Grupa A:
- Japonia
- Kuba
- Rosja
- Serbia

Grupa B:
- Polska
- Kanada
- Finlandia
- Brazylia

Grupa C:
- Francja
- Korea Południowa
- Włochy
- USA

Grupa D:
- Niemcy
- Argentyna
- Portugalia
- Bułgaria

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6463 Napisanych postów 44648 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 355342
Składy ekip na LŚ 2012:

Finlandia:
Rozgrywający:
Mikko Esko - Modena (Włochy)
Eemi Tervaportti - Ajaccio (Francja)
Antti Esko - VaLePa
Petteri Penttinen - Hurrikaani

Atakujący:
Mikko Oivanen - Trefl Gdańsk (Polska)
Olli-Pekka "Lelu" Ojansivu - Awtomobilist Sankt Petersburg (Rosja)
Urpo Sivula - Berlin (Niemcy)

Przyjmujący:
Tuomas Sammelvuo (C) - San Giustino (Włochy)
Antti Siltala - Delecta (Polska)
Matti Hietanen - Trefl Gdańsk (Polska)
Olli Kunnari - VaLePa
Jari Tuominen - Cassa Rurale Cantů (Włochy)
Toni Kankaanpää (kontuzja) - Korson Veto

Uniwersalny:
Elviss Krastins - VaLePa
Jouni Palokangas - Team Lakkapää

Środkowy:
Konstantin Szumow - Monza (Włochy)
Matti Oivanen - Nizhni Novgorod (Rosja)
Jukka Lehtonen - Castello (Włochy)
Sauli Sinkkonen - Isku-Volley
Aleksi Kaatrasalo - Hurrikaani-Loimaa
Tommi Siirilä - Tiikerit

Libero:
Pasi Hyvärinen - Kyyjärven Kyky-Betset
Jesse Mäntylä - Hurrikaani-Loimaa
Tommi Roininen - Isku-Volley
Lauri Kerminen - Tiikerit


Serbia:
Rozegrywający:
Włado Petkowić - San Giustino (Włochy)
Mihajło Mitić - Crwena Zwezda
Nikola Jowowić - Friedrichshafen (Niemcy)
Aleksa Brdźowić - Partizan

Atakujący:
Sasza Starowić - Lube Macerata (Włochy)
Aleksandar Atanasijewić - Skra (Polska)
Tomisław Dokić - Foinikas (Grecja)
Milija Mrdak - Wojwodina Nowy Sad

Przyjmujący:
Bojan Janić - Fakieł (Rosja)
Nikola Kowaczewić - Nizhny Novgorod (Rosja)
Milosz Nikić - Monza (Włochy)
Urosz Kowaczewić - ACH Volley (Słowenia)
Milosz Terzić - Tours VB (Francja)
Milosz Wemić - Friedrichshafen (Niemcy)
Nemanja Petrić - Perugia (Włochy)
Nikola Mijailowić - Partizan
Marko Iwowić - Wojwodina Nowy Sad

Środkowy:
Dragan Stankowić - Lube Macerata (Włochy)
Marko Podraszczanin - Lube Macerata (Włochy)
Milan Raszić - ACH Volley (Słowenia)
Borisław Petrowić - Poitevin (francja)
Dejan Radić - Lennik (Belgia)
Srećko Lisinac - Ribnica Kraljewo

Libero:
Nikola Rosić - Friedrichshafen (Niemcy)
Filip Wujić - Crwena Zwezda

Bułgaria:
Rozgrywający:
Andrej Żekow - Elior Copra Piacenza (Włochy)
George Bratojew - CSKA Lewski (Sofia)
Dobromir Dimitrow - Pirin Balkanstroj (Razlog)
Borisław Georgiew - Slawia (Sofia)

Atakujący:
Władimir Nikołow - Elior Copra Piacenza (Włochy)
Cwetan Sokołow - Trentino (Włochy)
Bojan Jordanow - Carige Genova (Włochy)
Daniel Miluszew - Castellana Grotte (Włochy)

Przyjmujący:
Matej Kazijski - Trentino (Włochy)
Todor Aleksiew - Gazprom Surgut (Rosja)
Todor Skrimow - Paris Volley (Francja)
Walentin Bratojew - Globo Sora (Włochy)
Metodi Ananiew - AZS Olsztyn (Polska)
Nikołaj Penczew - Elior Copra Piacenza (Włochy)
Symeon Aleksandrow - CSKA Lewski (Sofia)

Środkowy:
Teodor Todorow - Gazprom Surgut (Rosja)
Nikołaj Nikołow - Vibo Valentia (Włochy)
Wiktor Josifow - Casa Modena (Włochy)
Hristo Cwetanow - Lyon (Francja)
Kostadin Gadżanow - Pirin Balkanstroj (Razlog)
Swetosław Gotsew - Pirin Balkanstroj (Razlog)
Teodor Bogdanow - Saipan Alborz (Iran)

Libero:
Teodor Sałparow - CSKA (Sofia)
Martin Bożiłow - Marek Union Iwkoni (Bułgaria)
Władysław Iwanow - Tomis Konstanca (Rumunia)

Włochy:
Rozgrywający:
Dragan Travica (Lube Banca Marche Macerata)
Dante Boninfante (M.Roma Volley)
Michele Baranowicz (Bre Banca Lannutti Cuneo)
Marco Falaschi (Bcc-Nep Castellana Grotte)

Atakujący:
Michal Lasko (KS Jastrzebski Wegiel)
Giulio Sabbi (M.Roma Volley)
Luca Vettori (Club Italia)

Środkowy:
Luigi Mastrangelo (Bre Banca Lannutti Cuneo)
Alessandro Fei (Sisley Belluno)
Simone Buti (Acqua Paradiso Monza Brianza)
Emanuele Birarelli (Itas Diatec Trentino)
Stefano Patriarca (Marmi Lanza Verona)
Giorgio De Togni (Sisley Belluno)
Enrico Cester (Andreoli Latina)

Przyjmujący:
Cristian Savani (Lube Banca Marche Macerata)
Simone Parodi (Lube Banca Marche Macerata)
Ivan Zaytsev (M.Roma Volley)
Jiri Kovar (Lube Banca Marche Macerata)
Gabriele Maruotti (M.Roma Volley)
Samuele Papi (Copra Elior Piacenza)
Francesco De Marchi (Fidia Padova)
Filippo Lanza (Itas Diatec Trentino)

Libero:
Andrea Giovi (Energy Resources San Giustino)
Andrea Bari (Itas Diatec Trentino)
Salvatore Rossini (Acqua Paradiso Monza Brianza)

Polska:
1. Zbigniew Bartman (Jastrzębski Węgiel)
2. Fabian Drzyzga (Tytan AZS Częstochowa)
3. Wojciech Ferens (Indykpol AZS UWM Olsztyn)
4. Krzysztof Ignaczak (Asseco Resovia)
5. Jakub Jarosz (Andreoli Latina)
6. Karol Kłos (PGE Skra Bełchatów)
7. Dawid Konarski (Delecta Bydgoszcz)
8. Grzegorz Kosok (Asseco Resovia)
9. Bartosz Krzysiek (Indykpol AZS UWM Olsztyn)
10. Michał Kubiak (Jastrzębski Węgiel)
11. Bartosz Kurek (PGE Skra Bełchatów)
12. Grzegorz Łomacz (Lotos Trefl Gdańsk)
13. Mateusz Mika (Asseco Resovia)
14. Marcin Możdżonek (PGE Skra Bełchatów)
15. Piotr Nowakowski (Asseco Resovia)
16. Michał Ruciak (ZAKSA Kędzierzyn Koźle)
17. Michał Winiarski (PGE Skra Bełchatów)
18. Łukasz Wiśniewski (Tytan AZS Częstochowa)
19. Paweł Woicki (PGE Skra Bełchatów)
20. Damian Wojtaszek (AZS Politechnika Warszawska)
21. Andrzej Wrona (Delecta Bydgoszcz)
22. Paweł Zagumny (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
23. Paweł Zatorski (PGE Skra Bełchatów)
24. Wojciech Żaliński (AZS Politechnika Warszawska)
25. Łukasz Żygadło (Itas Diatec Trentino)

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 34209 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 431834
Ciekawe jak się sprawdzi ta nowa formuła

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6463 Napisanych postów 44648 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 355342
Oby sie sprawdzila, chociaz dotychczasowa formula miala swoj 'klimat'

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6463 Napisanych postów 44648 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 355342
Rosjanie na LŚ 2012:

Rozgrywający:

Siergiej Grankin - Dynamo Moskwa
Siergiej Makarow - Fakieł Nowy Urengoj
Konstantin Uszakow - Kuzbass Kemerowo
Aleksander Butko - Lokomotiw Nowosybirsk
Igor Kobzar - Gazprom Surgut


Atakujący:

Paweł Krugłow - Dynamo Moskwa
Maksim Michajłow - Zenit Kazań
Paweł Moroz - Kuzbass Kemerowo


Przyjmujący:

Denis Birjukow - Lokomotiw Nowosybirsk
Taras Chtiej - Lokomotiw Biełgorod
Eugen Siwożelez - Zenit Kazań
Siergiej Tietiuchin - Lokomotiw Biełgorod
Jurij Biereżko - Zenit Kazań
Dmitrij Ilinych - Lokomotiw Biełgorod
Aleksiej Rodiczew - Gazprom Surgut
Paweł Abramow - Iskra Odincowo


Środkowy:

Aleksander Abrosimow - Fakieł Nowy Urengoj
Nikołaj Apalikow - Zenit Kazań
Dmitrij Muserski - Lokomotiw Biełgorod
Dmitrij Szczerbinin - Dynamo Moskwa
Aleksander Wołkow - Zenit Kazań
Aleksiej Kazakow - Ural Ufa


Libero:

Aleksander Sokołow - Fakieł Nowy Urengoj
Aleksiej Obmoczajew - Zenit Kazań
Aleksiej Wierbow - Iskra Odincowo

zrodlo: volley24.pl

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6463 Napisanych postów 44648 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 355342
Skład Kanady na LŚ

Trener Glen Hoag podał listę 25 zawodników, którzy zmierzą się z Polską, Brazylią i Finlandią w tegorocznej Lidze Światowej. Wśród powołanych znaleźli się m.in. znani z polskich parkietów Adam Kaminski oraz Daniel Lewis.

Rozgrywający:
Joshua Howatson (Paris Volley Universite Club)
Brock Davidiuk (Team Canada)
Dustin Schneider (Team Canada)
Olivier Faucher (St. Naizare V.B. Atlantique)
Ciaran McGovern (Team Canada)

Atakujący:
Dallas Soonias (Hyundai Capital Skywalkers)
Gavin Schmitt (Samsung Bluefangs)
Spencer Leiske (Perungan Pojat)

Przyjmujący:
Nicholas Cundy (AS Cannes)
Toontje Van Lankvelt (Bre Banca Lanutti Cuneo)
Frederic Winters (Yaroslavich Yaroslav)
Stephen Gotch (Team Canada)
Alexandre Gaumont-Casias (Saems Tourcoing VB)
John Gordon Perrin (Arkas Sport Club)
Jacob Kilpatrick (Team Canada)
Sander Ratsep (Team Canada)

Środkowi:
Louis-Pierre Mainville (Team Canada)
Justin Duff (Arkas Sport Club)
Adam Simac (ACH Volley Bled)
Steve Brinkman (Itas Diatec Trentino)
Adam Kaminski (Fart Kielce)
Max Burt (Team Canada)
Graham Vigrass (University of Calgary)

Libero:
Daniel Lewis (ACH Volley Bled)
Blair Bann (Team Canada)

zrodlo: volley24.pl

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6463 Napisanych postów 44648 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 355342
Kadra Kuby na LŚ

Bez zawieszonych Roberlandy’ego Simon’a i Joandry Leal’a, ale za to z powracającym po raz drugi do kadry Raydelem Hierrezuelo przystąpią do rozgrywek tegorocznej ,,Światówki" Kubańczycy.

Rozgrywający:
Leonardo Macias - Santiago de Cuba
Yoandry Diaz - La habana
Raydel Hierrezuelo - Ciudad Habana
Denny Hernandez - Pinar Del Rio

Atakujący:
Rolando Cepeda - S.Spiritus
Fernando Hernandez - C.Habana
Inover Romero - Ciego de Avila
Livan Osiora - Santiago de Cuba

Przyjmujący:
Wilfredo Leon - Santiago de Cuba
Lazaro Fundora - Ciudad Habana
Yenry Bell - Galatasaray Yurtiçi Kargo
Yordan Bisset - Ciudad Habana
Osmani Uriarte - Sancti Spiritus
Nelson Loyola - Cienfuegos
Alfonso Lamadrid - Ciudad Habana

Środkowi:
Yassel Perdomo - Santiago de Cuba
Osmany Camejo - Ciudad Habana
Danger Quintana - Ciudad Habana
David Fiel - Habana
Isbel Mesa - C. Habana
Dariel Albo - Ciudad Habana
Lian Estrada - Santiago de Cuba

Libero:
Gustavo Leyva - Ciudad Habana
Keibel Guitierrez - Villa Clara
Yonder Garcia - Ciudad Habana

zrodlo volley24.pl

Niestety Kubanska reprezentacja nadal wiele traci :/ Ciekawe czy Hierezuello juz doszedl do siebie i bedzie tym pierwszym? Atakujacy Hernandez i Cepeda powinni sobie poradzic, ale najlepszy Sanchez grajacy w Rosji jednak grac nie bedzie, a szkoda...
Wsrod przyjmujacych poza Leonem i Bellem same noname'y... Srodek obstawiony slabo :/ Szkoda :/

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6463 Napisanych postów 44648 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 355342
Skład USA na Ligę Światową

Alan Knipe ogłosił listę 25 zawodników, którzy będą rywalizować w Lidze Światowej w grupie C z Francją, Włochami i Koreą. Wśród powołany mamy dwóch zawodników, którzy na co dzień występują w PLS.

Rozgrywający:
Donald Suxho (Sisley Belluno)
Brian Thornton (Jastrzębski Węgiel)
Kevin Hansen (Arkas Sopr Izmir)
Kawika Shoji (Berlin Recycling Volleys)
Jonathan Winder (Tourcoing Lille)

Atakujący:
Evan Patak (Energy Resources San Giustino)
Clayton Stanley (USA Men's Volleyball Team)
Gabriel Gardner (USA Men's Volleyball Team)
Taylor Sander (BYU)

Przyjmujący:
Matthew Anderson (Casa Modena)
Sean Rooney (Acqua Paradiso Monza Brianza)
Paul Lotman (Asseco Resovia Rzeszów)
William Priddy (Zenit Kazań)
Riley Salmon (Buenos Aires Unidos)
Jayson Jablonsky (Tourcoing Lille)
Scott Touzinsky (Berlin Recycling Volleys)
Robert Tarr (AS Cannes)
David McKienzie (USA Men's Volleyball Team)
Jeffrey Menzel (Unicaja Almeria)

Środkowi:
David Lee (Dynamo Moskwa)
Ryan Millar (Lokomotiv Nowosybirsk)
Russell Holmes (Jastrzębski Węgiel)
Maxwell Holt (Copra Elior Piacenza)
David Smith (Tours VB)

Libero:
Richard Lambourne (USA Men's Volleyball Team)

zrodlo: volley24.pl

Alan Knipe wyciagnal najlepsze armaty chyba poza Ballem, ktory jak widac definitywnie pozegnal sie z kadra. Pierwszym zapewne bedzie Hansen, gdyz Suxho zawsze pozostaje w cieniu swoich kolegow.
Na ataku powrot do starego Gaby Gardnera. Ciekawe bo gdy Stanley nie bedzie domagal bedzie dostepny Patak, wiec po co tam jeszcze Gardner? Patakowi przeciez dosyc dobrze sie powodzi we Wloszech. Na przyjeciu urodzaj jakiego nie ma chyba zadna inna reprezentacja... To samo ze srodkiem.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6463 Napisanych postów 44648 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 355342
Kadra Argentyny na LŚ

Javier Webber podał listę zawodników, którzy w tym sezonie wezmą udział w Lidze Światowej. Po kontuzji w szeregi Albicelestes powraca Nicolas Uriarte.

Rozgrywający:
Nicolás Uriarte (Boca Juniors)
Luciano De Cecco (Acqua Paradiso Monza Brianza)
Maximiliano Cavanna (Villa Maria Volley)
Demián González (UPCN Voley Club)

Atakujący:
Ivan Castellani (Ciudad de Buenos Aires)
Federico Pereyra (BMG Montes Claros)
Gustavo Scholtis (La Union Formosa)

Przyjmujący:
Lucas Ocampo (La Unión Formosa)
Cristian Poglajen (Knack Roeselare Belgium)
Facundo Conte (Acqua Paradiso Monza Brianza)
Mariano Giustiniano (Buenos Aires Unidos)
Rodrigo Quiroga (Fenerbahçe Stambuł)
Nicolas Bruno (Boca Juniors)
Guillermo García (Buenos Aires Unidos)
Pablo Bengolea (UPCN Voley)

Środkowi:
Gabriel Arroyo (Drean Bolivar)
Martín Blanco Costa (Buenos Aires Unidos)
Sebastian Solé (Drean Bolivar)
Federico Martina (PSM Volley)
Pablo Crer (Drean Bolivar)
Maximiliano Gauna (Boca Juniors)
Guido Romanutti (Puerto San Martín)

Libero:
Alexis González (Tours VB)
Franco López (Drean Bolivar)
Facundo Santucci (Boca Juniors)

zrodlo: volley24.pl

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6463 Napisanych postów 44648 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 355342
Skład Francji na Ligę Światową

Philippe Blaina ogłosił grupę 25 zawodników, która w sezonie olimpijskim będzie rywalizować w Lidze Światowej w grupie C ze Stanami Zjednoczonymi, Włochami i Koreą.

Rozgrywający:
Benjamin Toniutti (Arago de Sète)
Pierre Pujol (Fart Kielce)
Toafa Takaniko (AS Cannes)
Yannick Bazin (Los Plataneros de Coroza)

Atakujący:
Antonin Rouzier (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Marien Moreau (Arago de Sète)
Baptiste Geiler (Arago de Sète)

Przyjmujący:
Nicolas Marechal (Stade Poitevin VolleyBall)
Guillaume Samica (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Earvin N’Gapeth (Bre Banca Lannutti Cuneo)
Samuele Tuia (Kuzbass Kemerowo)
Kevin Tillie (University of California, Irvine)
Ludovic Castard (ostatnio Arago de Sète)
Julien Lyneel (Montpellier UC)
Xavier Kapfer (Fart Kielce)

Środkowi:
José Trèfle (Arago de Sète)
Gérald Hardy-Dessources (ostatnio Andreoli Latina)
Romain Vadeleux (Rennes Volley 35)
Jean-Philippe Sol (Stade Poitevin VolleyBall)
Horacio d’Almeida (Tours VB)
Kevin Le Roux (AS Cannes)
Marc Zopie (Stade Poitevin VolleyBall)

Libero:
Jenia Grebennikov (Rennes Volley 35)
Jean-François Exiga (Lube Banca Marche Macerata)
Edouard Rowlandson (Arago de Sète)

zrodlo: volley24.pl

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 34209 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 431834
Ciekawy jestem niezmiernie występu rewelacji poprzedniej edycji, czyli Argentyny

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie czasy wykrecić na treningu

Następny temat

trek 4300 disc

Whey vit