SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Letrozol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

87

Wzrost

176

Staż na siłowni

Cel cyklu

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
Mógłby ktoś mi napisać jak stosować letrozol w celu zwalczenia ginekomastii ? ( dopingu nie brałem,mam ją kilka lat ) . Brać po 2,5 odrazu ? Kiedy zmniejszyć dawkę a kiedy całkowicie przestać brać ?
Nie mam z jakiego źródła to ogarnąć, internetowy sklep sterydonline wysyła sprawdzone środki czy jakieś dziadostwo ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
Ta na pewno bym kłamał na jakimś forum mimo że i tak jak ogarnę co z tym letrozolem zapewne usunę konto . Wyniki siłowe są prawdziwe tyle tylko że robiłem je jak ważyłem 90 kg na końcu masy a teraz już 86 kg bo jestem w trakcie redukcji . Dopingu żadnego nigdy nie brałem . A gino mam jeszcze zanim zacząłem ćwiczyć . Moim zdaniem wk są naturalni a owca np po 2 latach brał 200 kg 5 razy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze najpierw ankietę,a po drugie to nie lipo? idź zrobić usg lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
wypelnilem ankiete ale nie wszystko sie zapisalo . Na pewno nie lipo bo mam bf około 12 % i gdy miałem kiedyś niższy też gino występowało . Noi czuję coś pod sutem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz nie zamieszczaj takich treści w każdym temacie czasem wystarczy użyć szukajki https://www.sfd.pl/Letrozol_dawkowanie-t1111911.html

Aha teraz doczytałem,na paro letnie gino leki nie pomogą,to tyle.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-04-15 21:41:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
Czytałem na tym forum że jest szansa że letrozol cofnie gino . Mam je 3 lata,i w zależności od temperatury je widać . Może jednak warto spróbować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wątpię że to coś da, 3 lata to sporo jednak. A co lekarz na to? Bo byłeś co nie, nie jesteś tak głupi chyba że nie biorąc nigdy dopingu, przychodzisz pierwsze co to po radę do internetów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Letrozol cofnie ładnie ale zbijesz estradiol do zera bo silny jest bardzo i łatwo z nim przecholować a wtedy samopoczucie z dvpy i brak chęci na cokolwiek nie wspominając o reszcie spowodowanej niskim estradiolem. Sprawa następna to letro bez testa syntetyka to nie za dobrze.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idź gościu lepiej do lekarza bo widzę że coś kręcisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
Jakie hormony zbadać ? estradiol i prolaktyne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
nie ma ankiety !!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
Wiek 19
Waga 86
Wzrost 176
Staż na siłowni 2,5 roku
Dieta redukcyjna 2900 kcal 360 węgli 80 tłuszczu 180 białka
Nie brałem dopingu
Plan 4 dni w tygodniu
Cel cyklu zmniejszenie ginekomastii ( suty puchną podczas temperatury )
Bf około 12 %
Tendencja ciężko powiedzieć do chudnięcia raczej
Stan zdrowia bardzo dobry
Brak skłonności do łysienia bądź porostu owłosienia
Wyniki siłowe martwy ciag 200 kg 2 razy Klatka 140 kg Przysiad 180 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyp Bold Hexa Wino

Następny temat

Zmeczony, zniechecoby na cyklu

WHEY premium