SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leszcze w spamie siedzą, kebab po treningu jedzą. Spam vol 25

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130835

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
to smacznego Herek

napchałem się tą karkówą i teraz czuje sie taki pełny że ja pyerdole, porzucam z 30min potem do kosza to jakos to przepoce troszke

hehe
"-co ci sie nie podoba?
- wszystko!"


Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-12 13:35:28

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no dzięki

no na redukcji jesteś, co to ma ****a byc???

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
na LOW CARB karkówka się zayebiscie nadaje
wszycho się w bilansie mieści dziś, tylko że 250g karkówy troche zapycha, a ja jeszcze 2 ogórki do tego i orzechy

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
Carbon, dobrze, że nie nabluzgał na nich

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ja tam jem co chcę i ile tylko wepcham, a i tak za chvja nie przytyję

ja to mam dopiero geny

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no i chvj, a ja jem co trzeba, moze i tłusty jestem, ale jak sie wytne to potem zrobie kozak forme a Ty bedziesz wpjerdalał 10kg frytek dziennie i i tak bedziesz dalej maly


gring0 no jakby nabluzgał to ...

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-12 13:41:33

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ja planuję teraz masę robic, na 120kg się nie skończy coś czuję

hehe no wszystko wygrało

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
Z tego co mi mówił i wujek, znajomy i ludzie, którzy opowiadają o LC, to Polaków tam szanują i uważają za bardzo dobrych żołnierzy

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
słowo przytyję równa się nie zwiększę swojej wagi, a nie obrosnę w tłuszcz, tak jak ty

szukasz dziury w całym

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
u mnie i u carbona masa idzie jak na zawołanie, a po wycince jest super forma... właśnie po wycince

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie mi dobrac dobry trening na Rzezbe

Następny temat

trening brzucha

WHEY premium