SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lek na stawy na winie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1313
Większość osób interesują pudełka, info od innych zamiast spojrzeć w skład.
Ale proszę jak możecie konkretnie odp co na stawy dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20056
deca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
miczelx
Lukas7272
Tez wlasnie widzialem dobrze wygladajacą odzywke na stawy od megabola....Tylko ze megabol to zazwyczaj najgorszy syf i niewiadomo jak to dziala.


Megabol exp infusion to najsmaczniejsza odzywka jaka pilem od wielu lat,
nitrox bardzo dobry srodek pompujacy,
izolat tez bardzo smaczny
Oni sami psuja sobie opinie kretynskimi reklamami i idiotycznymi opisami, ale produkty sa wg mnie ok


Rzeczywiscie ten Nitrox czy exp infusion ładnie się prezentuja zarówno składowo jak i cenowo. Moze troche pochopnie opinie wysunelem na temat tej firmy. Tez kupie to na stawy i spróbuje te bialko. Dzieki Miczelx za info. A co do kolegi to moze rzeczywiscie deca w malej dawce by tu pomogla. Sam sie zastanawiam nad takim rozwiazaniem bo bark po zlamaniu zaczyna sie odzywac.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Ja jem combo animal flex+super cissus+kolagen. Troche to kosztuje, ale dziala.

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Kiedys jadlem tego cissusa z fitmaxa i bardzo szybko zadzialal. Po paru dniach czulem ulge w lokciu.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1313
Dobra będę celował w tego cissusa również kupie Megabol exp infusiona bo naprawde za taką cene taki skład to jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94777 Napisanych postów 364781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670072
Na białeczko megabola chyba Paker mnie właśnie nakręcił w smaku rewelka zwłaszcza jak jest bardzo zimne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja do owsianki na wodzie dodaje i jem na cieplo tez jest kozak,
Moja zona tez exp pije a dla niej smak dobrac to zwykle jest niewykonalne

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94777 Napisanych postów 364781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670072
mogli tylko nie wiem to chyba mak jest sobie darować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1313
Lukas7272
A co do kolegi to moze rzeczywiscie deca w malej dawce by tu pomogla. Sam sie zastanawiam nad takim rozwiazaniem bo bark po zlamaniu zaczyna sie odzywac.


Pisząc o leku nie miałem na myśli deci
Chce po prostu na wzmocnienie i żeby chronić je przy obciążeniu.. kolejny środek nie wchodzi w gre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren-bol e 200g apex

Następny temat

insa do bomby

WHEY premium