SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Laweczka...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 636
Witam. Chcialbym kupic laweczke taka ktora by byla dobra (laweczke chcialbym trzymac w pokoju) Na sama laweczke chcialbym przeznaczyc max.400zl wraz z przesylka rowniaz chcialbym aby miala modlitewnik (no i aby byla dobra do tego abym mogl sam cwiczc bez asekuracji) Mam na oku jedna prosil bym o wasze propozycje:

http://www.allegro.pl/item149408621_mega_lawka_mega_gryf_y_mega_sprzet_pod_310kg_.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 636
no mam ta laweczke ale nie da sie chyba tu barow robic :/ Stojaki mozna ustwic albo z tlu albo z przodu i nie mozna wykonywac cwiczenia:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
fajny patent, choć wątpie że ten modlitewnik bedzie wygodny, to na pewno do pokoju jak znalazł bo kompaktowe toto.
jeden minus-gryf 150cm to nieporozumienie, 180tka musi być!(do klaty do bica 150ok)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Ławka OK. Fajny bajer z tą regulacją rozstawu.

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1986
http://www.allegro.pl/item149725964__nowosc_firmowa_lawka_szeroka_marbo_sport_98cm_zew.html

ja polecam tą...tania a co najwazniejsze jest dobra :) modlitewnik ma :) sam sobie chcę ją kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
kupuj mi sie podoba, ale i tak najwazniejszy bedzie ciezar ktory jest najwazniejszy na silowni. CZym wiecej obciazen tym lepiej. Ławka fajna kupuj ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
xxxwroc:

Ja mam taką

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2006-12-24 13:27:50

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 636
spoko wiec polecacie ta co pokazalem? Aha bo ja tu widze stojaki sa polaczone z laweczka no i takie pytanko czy jak bede mial ciezary zalozone na gryfie i bedzie gryf na stojakach to czy ta lawka nie bedzie sie przechylac czy cos w tym stylu? a dlaczxego modlitewnik nie wygodny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Przechylać sie nie powinna chyba ze będzie z jakąś wadą ale pewnie dostaniesz gwarancje Ja bym brał

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 636
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
No ta jest juz lepsza i ma stojaki będziesz mógł przysiady robic np

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 636
ehhh ale w tyej peirwszej mam gryfy a za ta dam 400zl bez gryfow _ gryfy 200zl + obciazenie a poczatek 150zl to troche kasy juz jest:/ To co radzicie pierwsza z gryfami czy druga bez gryfow...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WZROST!

Następny temat

KOLANA KOśLAWE, KOLANA SZPOTAWE - Jak sobie z tym radzic.

WHEY premium