SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lat 15...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Twoje zycie, szkoda tylko ze moze byc tak krotkie, ze nawet nie zdazysz stac sie wielkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
tyle sie mowi, ze dziewczyny lubia jak chlop jest doje.bany, i glownie po to gnojki cwicza, albo zeby budzic respekt na osiedlu, prawda taka ze przez to poglebiaja sie w swoim kompleksie nizszosci, a dziewczyny to zdecydowanie odstrasza jak przyciaga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
dokładnie tak jest
Jak moje koleżanki zobaczyły zdjęcia średniozaawansowanych kulturystów to powiedziały że są obleśni.
Laski lubią sylwetke fit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 167
Tak tylko będziesz miał ten problem ze 40 lat i wszystko siądzie w tym wieku wszystko zaczyna się rozwijać(sam mam 15 lat ale narazie nie myślę o sterydach) i tak naprawdę to co zrobiłeś z metą to też byś zrobił bez ale przy odrobinie wysiłku. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Nie no ludzie kooova 15-16 lat bez roznicy, no nie mozna brac koksu w tym wieku bo to sie mija z celem. Oprocz tych skutkow, jakie zostaly wymienione wczesniej dochodzi to, ze koks nie podziala na niego tak, jakby to zrobil np. w wieku 21lat, teraz to dobra supla bedzie dzialac porownywalnie na koks, a zdrowsza za to jest nieporownywalnie. Niech sie opamieta, poki jeszcze nie jest serio za pozno...

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
W takim wieku następuje zahamowanie prawidłowego rozwoju
to chyba oczywiste. A potem rosną tacy politycy np.
Prezydent to żarł mete od małego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
jak nie pije
jak nie pali
jak nie ćpa


I

je zdrowo
ćwiczy
śpi

ale KOKSI

to nie byłbym w 100% pewny, czy wyjdzie na tym gorzej niż ludzie, którzy żyją "do piątku" żeby sie nayebać w piątek i sobote i tak co tydzień
to, że koks "zabija" to stereotyp (wystarczy spytać co o koksie wie większość społeczeńśtwa - zginiesz i już), chodź Nebenwirkungen też ma...

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
mjś masz racje, ale sam wiesz jak dzis sprawa wyglada, wiekszosc mlodziezy chce pakowac rosnac, pic, palic, cpac, nieliczni robia wszystko by zminimalizowac skutki brania saa, wiekoszc jednak nie mysli tak uwazajac ze sa niezniszczalni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
a co to za uzywka - sterydy, pytam sie?? zadna... zbliza ludzi? owszem, zwieksza predkosc twojej piesci kiedy ja przyblizasz z duza szybkoscia do typa na dyskotece.. tak zbliza.. a dziewczyny nie lubia doje.banych typow, wiem chociazby po sobie, jezeli chcesz porozmawiac z inteligentna dziewczyna, nie masz szans, jezeli dziewczyna jest (nad)inteligentna, ktore nie wystepuja w tym kraju to tak, porozmawiasz bo ona nie zwroci uwagi, bo uzna ze moze masz bogata osobowosc? z normalnymi, tez nie porozmawiasz bo uznaja ze zostana uznane przez otoczenie jako blachary, porozmawiasz jedynie z blacharami -> z tymi sie spotkalem, 0 rozmowy, nawet nie trzeba nic robic, same podchodza i pytaja o loda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
dlatego ja wyznaje zasade,
albo rybka albo *****

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PO SUSCIE I DECE

Następny temat

Jak to wziąć?

WHEY premium