SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lat 15...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
Myślałem, że skoro oxa nie ma prawie skutków ubocznych, to po np 20 latach nie będzie żadnych powikłań z tego powodu Może ktoś jeszcze się wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4434
wlasnie bo z tego co wiem to deca to najbezpieczniejszy koks. A wy piszecie ze jakby go to mialo zabic przeciez sa bardziej niebezpieczne koksy?

Familly Mafiozas...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Ale koks czy koks ?

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 675
szybko zaczal a skonczy okolo 60-tki


bo po co dluzej

taka prawda

jest szybsza...łatwiejsza... ciemniejsza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Kazdy robi jak chce jak tego chce to niech to robi


TYLKO NIECH PAMIETA ZE NIEWŁAŚCIWA DECYZJA PODJĘTA DZISIJ MOZE SIE ZLE ODBIĆ W PRZYSZŁOŚCI

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 169
ehh ja koksowalem w wieku 17 lat - teraz mam 23 i nie odczuwam jakich kolwiek skutkow ubocznych. 2 cykle x 100 mety ruskiej bez odbloku - kumple z silki wysmiali mnie jak powiedzialem ze chce brac odblok po setce mety. Przerwa miedzy cyklami - 11 miesiecy.

Po pierwszym cyklu :
Bic - z 34 na 36 +/- nie pamietam juz :)
na klate bralem 72,5kg przed cyklem po cyklu strzelilo 80kg :)
Była dieta.

Nie namawiam twojego kolegi do stosowania dopingu. Opisalem jak dzialalo to na mnie - a jak kazdy wie, na inna osobe inaczej dzialaja sterydy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4434
nikt mi nie odpowiedzal na pytanie...
ale ty brales tylko mete..

Zmieniony przez - martins123 w dniu 2006-10-20 21:28:53

Familly Mafiozas...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
Martins, deca to najbezpieczniejszy koks? Chyba nie Ja pisałem o Oxandrolone... Czekam na odpowiedź (czy biorąc oxa w wieku 15 lat można mieć po np 30 latach problemy z tego powodu?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4434
Jego dawkowanie deci tak mi dzis powiedzal- 0.5ml e2d. Dobrze tak wbijac?

Familly Mafiozas...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Jak chcesz wiedziec czy dobrze to poczytaj na forum jest duzo informacji na ten temat

Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-10-21 18:10:16

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PO SUSCIE I DECE

Następny temat

Jak to wziąć?

Wiecej