SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lalare - dziennik nowicjusza

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anchy
Lalare masz tyle samo w wyciskaniu na klatkę co w wyciskaniu na barki. Myślę,że powinnaś spokojnie dać radę więcej wziąć na klatę

Widziałam też,że masz w wypisce 0 pompek, może spróbuj w oparciu o ścianę, potem o ławkę, aż w końcu stopniowo zejdziesz,że się tak wyrażę na ziemię


Witaj anchy:) dołożę ciężaru następnym razem, w sumie to już myślałam o tym ostatnio.
Co do pompek - robię takie w oparciu o komodę, od samego początku. Dalej nie jestem wstanie zrobić nawet damskiej, ale pracuję nad tym! Miło, że ktoś zagląda, czyta i pilnuje:)

-----------------------------------

Dziś DNT

Czuje zakwasy na tyłku. Słodki ból

MISKA

Ta dzisiejsza zgodna z planem.

Plan na jutro:
1) jajecznica z dwóch jaj z wolnego wybiegu, z chlebem własnej produkcji i szynką własnej produkcji
2) zapiekanka makaronowa
3) kapustka ala bigos do której wkroję indyka by podbić białko
4) koktajl jarmuż+szpinak+owoce - wiem, że nie powinnam traktować tego jak posiłku, ale uwielbiam takie koktajle poza tym musimy zjeść te owoce i kupować mniej (a przynajmniej z niskim IG)
5) mintaj mrożony (z lenistwa, bo nie chce mi się jechać na zakupy) z kaszą i brokułami

Dużo tych węgli. Nigdy tyle nie jadłam na diecie, coś tą moją redukcję czarno widzę







Zmieniony przez - lalare w dniu 2016-01-25 20:49:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MISKA

Próbuję przyzwyczaić się do nowego rozkładu i do jedzenia węgli na kolację.
Makro mi się ciut rozjechało, ale miska czysta - nie zaliczam jak na razie żadnych wpadek:)

Wklejam rozpiskę z dziś i plan na jutro.





TRENING #11

Dodałam trzeci obwód.
Wejścia na ławkę, które ostatnio z tym obciążeniem prawie przepłaciłam zawałem, dziś poszły o dziwo bardzo gładko :) Nogi wzmacniają się naprawdę szybko. Przysiadu nie zrobiłam całego w ostatniej serii, nie dałam rady. Zamiast pompek klasycznych, oparte o komodę.






Albo zeszczuplałam, albo mi się tylko tak wydaje W sobotę wrzucę pomiary, to zobaczymy.




Zmieniony przez - lalare w dniu 2016-01-27 20:46:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Lalare czy podajesz w tabelce wagę jednej hantli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w powyższej tabelce jest łączne obciążenie - ćwiczyłam ze sztangą, nie zmieniłam opisu ćw.
wklejam poprawioną tabelkę (miała mi przyśpieszyć dodawanie postów, a tylko mieszam )

TRENING #11 (poprawiony opis ćwiczeń!!!)



a na przyszłość, jak ćwiczę z hantlami to mam podawać wagę 1 hantli czy łącznie obu? np. wyciskanie na barki hantelka 5kg zapis:
15x5kg czy 15x10kg?



Zmieniony przez - lalare w dniu 2016-01-27 22:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Podajesz wagę jednej hantli czyli wyciskanie hantelkami 5 kg zapisujesz 15x5kg



Zmieniony przez - anchy w dniu 2016-01-27 23:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A ze sztanga podajesz cały ciężar a nie tylko krążki. Czyli sztanga powiedzmy 10 kg, dokładasz dwa krążki po 5 kg i podajesz w rozpisce 20 kg :) Tez kiedyś chciałam robić w tabelach rozpiske ale szybko mi przeszło :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 586
Lalare to ja też sobie poobserwuję chętnie. Mimo że jestem 13 cm wyższa to wymiary mamy baaardzo podobne. Nawet waga proporcjonalnie się zgadza hehe, no i posiłki masz piękne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anchy
Podajesz wagę jednej hantli czyli wyciskanie hantelkami 5 kg zapisujesz 15x5kg



Ok. Dzięki!

paula.cw
A ze sztanga podajesz cały ciężar a nie tylko krążki. Czyli sztanga powiedzmy 10 kg, dokładasz dwa krążki po 5 kg i podajesz w rozpisce 20 kg :) Tez kiedyś chciałam robić w tabelach rozpiske ale szybko mi przeszło :p


Czyli tu też źle podawałam , bo wagę samych krążków, bez drążka
moja sztanga ma 6kg, co znaczy, że robiłam przysiad nie 15x15kg a 15x21kg!


tojaa
Lalare to ja też sobie poobserwuję chętnie. Mimo że jestem 13 cm wyższa to wymiary mamy baaardzo podobne. Nawet waga proporcjonalnie się zgadza hehe, no i posiłki masz piękne :)


Witaj tojaa:) szczuplutka jesteś, nie masz się co ze mną porównywać...
Cele mamy w sumie podobne, bo mi też bardzo zależy na zdrowiu. A redukcja jest, można powiedzieć, przy okazji ;)

------------------------

MISKA

Ta dzisiejsza jest prawie ok. Byłam skandalicznie długo w pracy i poprzesuwały mi się posiłki. Nie wiem czy dam radę wciągnąć kolację. Małż zrobił koktajl z jarmużu i kiwi, więc można uznać, że to zamiast pomarańczy. Pyszny był, bardzo polecam!

Ślęczę nad miską i nie mogę spiąć makro... trudno musi być tak:
Plan na jutro:
1) pyszny domowy razowiec z domową szynką, jajecznicą i warzywami - to mój ulubiony posiłek w ciągu dnia:)
2i3) kapustka z mielonym i szynką i kaszą
3) owocowy koktajl białkowy
4) łosoś z makaronem , jogurtowym sosem czosnkowym i ogórasem z domowej spiżarni



Dziś DNT

Nie mam zakwasów, o dziwo.
Już nie mogę się doczekać jutrzejszego treningu. I nie tylko ja;)






Zmieniony przez - lalare w dniu 2016-01-28 22:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Co Ty tego mielonego tak mało wzięłas? Przecież to ledwie widać na talerzu :) A Shitzak przekroczy ;) Moja mama ma też shi tzu i jest słodki. Ale glupiutki :p Śmieje się ze to malutki piesek o malutkim rozumku :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paula, zrobiłam gar kapusty a mięso tam jest symbolicznie (efekt niezamierzony, czyszczenie lodówki).
Co do shih tzu, to są bardzo charakterne i uparte pieski, trudno się je szkoli a nie wyszkolone faktycznie może i głupiutkie... :)

--------------------------

MISKA

Wg planu :) kupiłam odżywkę (smak wanilia) i jako koktajl jest dla mnie o wiele za słodka, nawet cytryna niewiele pomogła. Mam jednak w zanadrzu kilka przepisów z jej wykorzystaniem, będę próbować:)



Wczoraj był DT

TRENING #12 (29.01.2016)

To totalna katastrofa niestety. Chciałam ambitnie dołożyć ciężarów, ale nie dałam rady. Później nie miałam mocy już na drugi obwód, więc chyba nawet nie można tego nazwać treningiem. Teraz patrzę na rozpiskę i wydaje mi się, że ciężary nie były za duże, tylko biometr niekorzystny muszę kupić sobie jakieś rękawiczki do treningu.



Dziś "za karę" miałam iść pobiegać, ale stwierdziłam, że w ramach dodatkowej motywacji pomierzę się i zrobię zdjęcia poglądowe.

WAGA , POMIARY, ZDJĘCIA

Ostatnio wrzucałam pomiary 2 tyg. temu. Spadki od tamtego czasu są może i małe, ale jestem zadowolona bardzo. W końcu ruszyły udziska!



Wstyd mi za to jak wyglądam w bieliźnie, bo mam trzydziechę, powinnam mieć formę życia i chcieć cały czas paradować w bikini a nie ukrywać się pod wyszczuplającymi krojami i kolorami ciuchów. Pocieszam się faktem, że im jestem starsza tym częściej osiągam zamierzone przez siebie cele i pierwszy raz w życiu jestem przekonana, że wysportowana sylwetka to tylko kwestia czasu, a że czas i tak upłynie, to... ciśniemy dalej :) Miałam nie wrzucać zdjęć, ale jest mi bardzo miło, że zaglądacie i wspieracie, a przecież wszystkie lubimy oglądać zdjęcia
Oto prawie cała ja:





Zmieniony przez - lalare w dniu 2016-01-30 18:57:58
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT AnanaSekk

Następny temat

POTRZEBNA POMOC W DOBRANIU SUPLEMENTW DLA MOJEJ DZIEWCZYNY PILNE

WHEY premium